כמה עולה לנסר בטון

תוכן עניינים

ניסור בטון היא פעולה נחוצה במיוחד בכל תהליך של שיפוץ או בנייה. החומר העיקרי המשמש כיום בתחום הבנייה הוא הבטון ועל כן כל שינוי שרוצים לעשות בבטון מחייב עבודה מקצועית של מסור יהלום. רק כך הניסור ייעשה בצורה מאוד חדה וממוקדת בלי לגרום לנזקים מיותרים לקיר המנוסר וגם לכל המבנה כולו.

זו הסיבה שכאשר צריך לחתוך קיר, ליצור דלת, להרחיב חלון או כל פעולה אחרת בדורשת חיתוך של הבטון, או אז יהיה צורך במסור בטון.

איך עובד מסור הבטון?

מסור הבטון זהו למעשה כלי עוצמתי וחזק במיוחד. כלי עם מנוע חזק שמפעיל את הלהב בעוצמה גבוהה. כך מסתובב להב המסור במהירות עצומה ויוצר את החיתוך הרצוי. מלבד המסור החזק והלהב האיכותי יש גם את פתיתי היהלום. לא מדובר כאן על היהלום המעודן שמקשט את התכשיטים. מדובר על הרבה יותר מזה. היהלום נחשב כחומר הכי חזק שיש בטבע ועל כן הניסור בעזרת מסור המצופה בשבבי יהלום יהיה ניסור חזק מאוד שיצליח להתגבר גם על הבטון הכי חזק והכי קשיח.

כמה עולה ניסור בבטון?

כאשר באים לקבל הצעת מחיר לניסור בטון, חשוב להתייחס למספר נתונים שהם אלו שיקבעו את המחיר בסופו של דבר. כשאתם באים אל איש המקצוע לקבל את השירות, חשוב שהוא ידע את כל הנתונים הללו על מנת לגבש את הצעת המחיר.

מחירון ניסור בטון נקבע על פי המדדים הבאים –

  • אורך הניסור – ברור שככל שהניסור יהיה במקטעים ארוכים יותר, המחיר כמובן יעלה בהתאם. אחד המדדים הוא אכן ארוך המקטע המנוסר על פי מטרים.
  • עובי הבטון – מלבד האורך של הניסור יש גם התייחסות לעובי הבטון. ככל שהבטון יהיה עבה יותר, הרי שהניסור יהיה מורכב יותר, עם כלים מיוחדים ויקרים יותר וכמובן העלות הסופית תהיה גבוהה בהתאם.
  • הגישה למקום העבודה – כדי לבצע את העבודה צריך שתהיה גישה טובה למקום שם נדרש הניסור. אם מדובר במקום גבוה, כמו ניסור של גשר גבוה לאו חילופין מקום עמוק כמו חניון, מנהרה, ניסור של צינורות בטון במעמקי האדמה, ברור שהעבודה תעלה יותר בהתאם.
  • שימוש בציוד נוסף – ככל שהניסור יחייב ציוד נוסף כמו שימוש במנוף שיחזיק את החלקים המנוסרים או שימוש בטרקטורון כדי להגיע למקום, זה גם כן ייקר את השירות ואת העבודה בהתאם.
  • ריסוק ופינוי הבטון – הבטון אותו ניסרו, צריך גם פינוי מהמקום. אין להשאיר חלקי בטון גדולים (וגם קטנים) באזור העבודה. לעיתים יהיה צורך לרסק את הבטון לפני הפינוי וזאת כדי לאפשר את הביצוע בצורה נוחה יותר וכמובן גם בטיחותית יותר. עבודות אלו משפיעים גם כן על העלויות.

מי יבצע עבורכם עבודות של ניסור בבטון?

כשאתם באים לנסר את הבטון, חשוב שתפנו אל איש מקצוע מומחה שיש לו גם את הניסיון הנדרש לביצוע העבודות הללו, גם את הכלים המתקדמים שמסייעים לו לבצע את המלאכה וגם את היכולת לבצע כל סוג של עבודה גם אם מדובר בכזו שאמורה להיעשות בתנאים מאוד ספציפיים.

חשוב לדעת. מעל למומחיות ומעל לידע המקצועי יש חשיבות רבה לבטיחות בעבודה. ניסור בטון עלול להיגמר ממש לא טוב. קרה לא פעם ולא פעמיים שאירעו אסונות בגין ניסור בטון שנעשה שלא בצורה הראויה ובלי ההכנה הנדרשת מה שהוביל לאסונות של ממש ולפגיעה ברכוש.

ברור אם כן כי חובה לבדוק ולברר היטב לפני שמוסרים את העבודה לידיים מקצועיות. רק כך אפשר להבטיח תוצאות מושלמות ואיכותיות והכי חשוב בטוחות.

Picture of זוזו עבודות עפר
זוזו עבודות עפר

קבוצת עפר קידוחים נהנית ממוניטין של שנים רבות בתחום עבודות עפר וקידוח, האתר שלנו מקשר בין קבלנים או אנשים פרטיים לקבלנים מומחים בתחום המספקים השכרת מחפרונים לכל מטרה בפריסה ארצית.

אנו מספקים מחפרוני בובקט, מיני מחפרון, באגר ועוד רכבים מתקדמים לביצוע שלל עבודות עפר כגון: הריסת מבנים, תמ"א 38, אספקת חומרים לאתרי בניה, קידוחי קרקע, ביסוס מבנים, קידוחי דיפון, כלונסאות ועוד.
תוכלו למצוא אצלנו תשובה לכל שאלה באשר להתאמת עבודות עפר לצרכים שלכם.

בין לקוחותינו ישנם בעלי בתים פרטיים כמו גם קבלנים וחברות בנייה ותעשייה , ולכולם אנו מספקים פתרונות ייחודיים על פי דרישה, כולל בתחום הבנייה האקולוגית.

המנטרה שלנו: פתרון מושלם לכל עבודת עפר בישראל

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!