עבודות עפר וניסור סלעים

תוכן עניינים

כל עבודה שכוללת הכנה לבנייה של בתים, סלילת כבישים, בניית גשרים וכן הלאה, מחייבת עבודות עפר ופיתוח.

אנחנו לא תמיד מודעים לדברים הללו במיוחד אם אין לנו כל קשר לתחום העבודות והפיתוח. חשוב להבין כי האדמה עליה אנחנו יושבים, עליה סלולים הכבישים שלנו ובנויות הבתים שלנו היא לא סתם אדמה תמימה. היא חווה הבה מאוד שינויים ועוברים עליה הרבה מאוד כלים עד שהיא נעשית מוכשרת ומוכנה לבנייה.

כיצד מבצעים עבודות עפר ופיתוח?

כל עבודות העפר נעשות על פי רוב באמצעות כלי צמ"ה. כלומר ציוד מכני הנדסי. הכלים הללו הם כלים כבדים כמו דחפורים, מכבשים, באגרים ועוד כאשר כל אלו חבורים יחד להכנה של הקרקע לקראת מצבה האופטימלי כדי שאפשר יהיה להתחיל בביצוע העבדה בפועל.

מדובר בכלים שיש להם יכולת גבוהה במיוחד לבצע את העבודות השונות בצורה הכי אמינה ואיכותית.

הכלים שהיו בעבר כללו בעיקר טרקטורים מה שברבות הזמן השתכלל והתקדם לכלים נוחים ואיכותיים יותר וכאלה שנותנים מענה ספציפי לכל סוג של עבודה בהתאם לצרכים באותו זמן.

ניסור סלעים – איך עושים את זה?

במקרים רבים מדובר באדמה סלעית וקשה במיוחד. במקרים אלו מדובר בהחלט באתגר שהוא מורכב פי כמה וכמה.

הסלע הוא חומר חזק מאוד וקשה להתגבר עליו באמצעים רגילים. כדי לנסר סלע וליישר את השטח באזור, יש לעשות שימוש באמצעים שהם חזקים מהסלע. כאן יש לנו את הציוד המיוחד המיועד לניסור בטון שהוא גם כן מסוגל להתגבר על סלעים חזקים כלל שיהיו.

יש כאלה הבוחרים לנסר את הסלע באמצעות כבל יהלום כאשר מדובר בכבים חדים מאוד המצופים שבבי יהלום כתושים. היהלום הוא חומר הכי חזק שיש לנו בטבע והוא חזק יותר מהסלע הקשה. באופן כזה כאשר הכבל מתחכך בסלע, הרי שהסלע פשוט נחתך בלי כל אמצעי נוסף. אפשר לומר כי מדובר בהמצאה גאונית שאכן פתרה בעיות רבות בכל מה שקשור לעבודות עפר שכוללים גם ניסור סלעים. כך המלאכה נעשית בצורה מהירה וקלה ללא התערבות נוספת.

אל מי פונים לצורך ביצוע המלאכה?

כדי להתגבר על סלעים ולהגיע לביצוע איכותי ומדויק של העבודה, חובה לפנות אל אנשי מקצוע מומחים שיש להם את כל הידע ואת כל המקצועיות לבצע את העבודה עם הכלים הנכונים ועם הידע המקצועי הנכון.

במקרים רבים זה לא יהיה כל כך פשוט ולעיתים המלאכה תהיה מאתגרת יותר מכפי שחשבתם. כדי להבטיח שאכן תיהנו מתוצאות איכותיות וטובות, אל תתפשרו פחות מעל הטובים ביותר.

אנחנו כאן עם כל הצוות המקצועי של ניסור סלעים לצד הביצוע של כל עבודות העפר הנדרשות וזאת כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עם ביצועים שיהיו מושלמים בסופו של דבר.

Picture of זוזו עבודות עפר
זוזו עבודות עפר

קבוצת עפר קידוחים נהנית ממוניטין של שנים רבות בתחום עבודות עפר וקידוח, האתר שלנו מקשר בין קבלנים או אנשים פרטיים לקבלנים מומחים בתחום המספקים השכרת מחפרונים לכל מטרה בפריסה ארצית.

אנו מספקים מחפרוני בובקט, מיני מחפרון, באגר ועוד רכבים מתקדמים לביצוע שלל עבודות עפר כגון: הריסת מבנים, תמ"א 38, אספקת חומרים לאתרי בניה, קידוחי קרקע, ביסוס מבנים, קידוחי דיפון, כלונסאות ועוד.
תוכלו למצוא אצלנו תשובה לכל שאלה באשר להתאמת עבודות עפר לצרכים שלכם.

בין לקוחותינו ישנם בעלי בתים פרטיים כמו גם קבלנים וחברות בנייה ותעשייה , ולכולם אנו מספקים פתרונות ייחודיים על פי דרישה, כולל בתחום הבנייה האקולוגית.

המנטרה שלנו: פתרון מושלם לכל עבודת עפר בישראל

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!