השכרת מיני מחפרון

באנר - זוזו עבודות עפר

מחפרון דרוש לביצוע עבודות במשטחי אתרי בנייה שדורשים עבודה עם מכשירים שמספקים כוח חפירה מרבי. אבל השכרת מיני מחפרון מפצה על החסרונות הקיימים במחפרון בגודל מלא. מיני מחפרון משמש לביצוע פרויקטים של גינון, חפירה, תעלה וקידוח בשטחים קטנים או בינוניים. מדובר במכשיר סופר חשוב וחיוני המסייע לצמצם זמני עבודה ותורם רבות לתהליך הבניה.  שפע של אפשרויות ניתן להשיג עם השכרת מיני מחפרון, והשימוש במכשיר זה מאפשר ביצוע פעולות שחורגות מאפשרויות הזמינות עם הרכיבים הסטנדרטיים של מחפרון בגודל מלא, והוא מציע שירות משופר עוד יותר. מחפרונים נכנסים תחת הקטגוריה של כלים הנדסיים וציוד מכני הנדסי מסוג צמ“ה. מטרתם לבצע מגוון רחב של עבודות עפר, זאת באמצעות כף הנמצאת בחלק הקדמי של המכונה ובאמצעות מחפר הנמצא בחלק האחורי שלה. הכף עוזרת לגרוף חומרים שונים ומהקרקע, להרים אותו ולשפוך אותם לתוך משאית, בעוד החלק האחורי שהוא המחפר, חופר. 

עבודות בובקט

השכרת מיני מחפרון למגוון מטרות

השכרת מיני מחפרון מאפשרת לביצוע כל מטרת עבודה באתר בנייה, והוא יכול להחליף ציוד אחר. הגודל שלו מאפשר לו לתמרן במקומות אליהם מתקשים להגיע מחפרונים גדולים. מיני מחפרון קטן מאפשר גישה כמעט לכל חלל. חוץ מזה, הוא שוקל פחות ומפעיל פחות לחץ קרקע מאשר ציוד אחר.

מכיוון שלתנופה שלו יש תנודה קומפקטית, מיני מחפרון מאפשר ביצוע עבודות קטנות יותר, והוא מסוגל לעבוד במרחב סגור עם אפשרות נמוכה יותר לפגיעה בחפצים באתר הבנייה.

כוח ותפקוד

המונח "מיני" נראה כמעט מנוגד כשמבינים את המשימות שניתן לבצע עם השכרת מיני מחפרון. במשקל של ארבעת אלפים עד ששת אלפים קילוגרמים, הוא מסוגל לחפור בור בעומק עשרה מטרים. מיני מחפרון גדול יותר של עשרת אלפים עד 12,000 קילוגרם מאפשרים חפירת עומקים עד 14 מטרים. מפעיל שמשתמש במיני מחפרון במשקל של מינימום 18,000 קילוגרם, יכול להשלים עבודות שדורשות כוח רב, כגון תעלות שירות עמוקות, הריסה או העברת אדמה לתחתית או לבריכות. רוב הביצועים האלה מקורם בטכנולוגיית ציוד שבעבר נשמרה למחפרונים בגודל מלא. 

מערכות הידראוליות חדשות יותר מעניקות למכונות הקטנות כוח נוסף

חלק מהיצרנים מאפשרים השכרת מיני מחפרון עם רכיבי מקל ודלי שמונעים טלטלות. להבים זוויתיים מאפשרים למפעילים להגדיר את הלהב למצב העבודה הטוב ביותר. אפשרויות כיוון כלפי מטה מוסיפות יציבות על משטחים שאינם אחידים.

היצרנים מאפשרים גם השכרת כמה דגמים של מיני מחפרונים תחתונים נשלפים. עם סוגים אלו, שכוללים תושבת תחתונה, מפעיל יכול להשתמש במערכות הידראוליות על מנת לבצע עבודות במקומות צרים, ביציבות נוספת.

ראו גם: איך עובד מחפרון?

בובקט מחיר 

רכיבים מתקדמים

מגוון רחב של אביזרים נלווים מרחיבים את הרבגוניות של השכרת מיני מחפרון. הרכיבים המצורפים נעים בין להבים וסוגים וגדלים שונים של דליים ועד מקדחים ופטישים הידראוליים. פקדים שמותקנים במיני מחפרון מאפשרים חיבור קל לתוספים. טווח הגעה ארוך מאפשר למפעילים להמשיך לעבוד מבלי למקם מחדש את המיני מחפרון, עם יכולות כוח והרמה להארכת עומק החפירה. כשמחפרון בגודל מלא ממוקם ליד מיני מחפרון, המכשיר הקטן יותר עשוי להיראות דמוי צעצוע, אבל אל תתנו למראה שלו להטעות אתכם. 

כוח מוגבר בשילוב עם טכנולוגיות חדשות, תכנון יעיל ותוספות תכליתיות מאפשרות למיני מחפרונים להחזיק את עצמם.

כמה עולה להשכיר מיני מחפרון?

יש חברות שמתמחרות את מחיר ההשכרה לפי שעה, בעוד חברות אחרות מתמחרות את המחיר לפי יום עבודה. המחירים נעים בין כמה מאות שקלים בודדים לכמה אלפים לשעת עבודה ובין 1,200-1,900 ליום עבודה שלם. המחירים משתנים ותלויים במגוון רחב של קריטריונים. חשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום הזה של עבודות עפר.

מיני מחפרונים הופיעו לראשונה בשנות השבעים כחלופה למחפרונים בגודל מלא. הם תוכננו לשימוש במקומות צרים, והחליפו עבודות כפיים באזורים קטנים מדי עבור מחפרונים גדולים. הם עדיין מספקים הרבה כוח ועוצמה, רק במכונה הרבה יותר קלה וקטנה.

מיני מחפרונים, שנקראים גם מחפרונים קומפקטיים, נחשבים לציוד חשוב בהכנת אתר בנייה. הם משמשים בעיקר לחפירת בורות ותעלות אבל ניתן להשתמש בהם גם לדרוג, פילוס ומילוי חוזר. בשיקול העלות, מיני מחפרון מחיר יקר, אבל בהשוואה לגרסאות בגודל מלא, המחיר אינו נשמע כל כך מזעזע; מיני מחפרונים זמינים בדרך כלל בפחות מחצי העלות!

ראו גם: השכרת מיני מחפרון מחיר.

השכרת בובקט ללא מפעיל

כמה עולה מיני מחפרון?

מיני מחפרון מחיר לדגם חדש תלוי בכמה גורמים. ראשית, יש להחליט אם לקנות מכשיר משומש או חדש. מכשירים חדשים ככל הנראה יעלו לכם יותר. אין פירוש הדבר שאתם צריכים לשלול מכשירים משומשים. אם אתם מעוניינים לחסוך קצת כסף, מכשיר משומש יכול להיות אופציה נהדרת, כל עוד הוא במצב תקין.

התכונות של כל מיני מחפרון מסייעות לקבוע גם את נקודת המחיר. חלק מהדגמים יעלו יותר מאחרים, בהתאם לתכונות ולרכיבים שלהם. יתכן שתמצאו מיני מחפרונים במחירים מצוינים או שתצטרכו להשקיע סכומים גבוהים עבור המכשיר שאתם מעוניינים לרכוש או לשכור. 

מכיוון שהמחירים משתנים כל כך, חשוב לדעת איזה סוג של מכשיר אתם מחפשים, אחרת אתם עלולים בסופו של דבר להוציא יותר מכפי שאתם צריכים.

ראו גם: השכרת מכבש

מיני מחפרון מחיר ממוצע לדגם חדש

מיני מחפרון מחיר משתנה באופן משמעותי בהתאם לגודל המכשיר, העומק שהוא מסוגל לחפור, הכוח והתכונות שתבחרו. המחירים נעים בין 80,000 ל-360,000 ₪, אם כי מרבית הדגמים זמינים בטווח מחירים של 120,000-160,000 ₪.

מיני מחפרון מחיר של 100,000 ₪, מאפשר קניית מכשיר עם עומק חפירה של כחמישה עד שבעה מטרים. תמורת 12,000 עד 160,000 ₪ תוכלו לקנות מיני מחפרון עם עומק חפירה של שמונה עד עשרה מטרים. תמורת 240,000 ₪ תקבלו עומק חפירה של 12 מטרים.

אם אתם זקוקים למידות נוספות, מומלץ לתכנן השקעה על מיני מחפרון מחיר בסביבות 4,000 ₪ עבור כל דלי נוסף. רכיבים מצורפים מופעלים כגון מקדחים נעים בין 20,000 ל-40,000 ₪.

המחיר נקבע לפי כל מיני פרמטרים וקריטריונים כמו סוג המחפרון ואופן ביצוע העבודה בשטח. 

עשוי לעניין אתכם: השכרת מחפרון מחיר.

תכונות מיני מחפרון

החלקים העיקריים של מיני מחפרון כוללים:

  • מסלולים או גלגלים להנעת המכשיר על קרקע קשה.
  • מבנה עליון שכולל תא מפעיל, זרוע חפירה וציוד עבודה אחר.
  • להב המשמש לדרוג, פילוס, מילוי חוזר, תעלה וכן הלאה.

ההתקדמות הטכנולוגית הפכה את המיני מחפרונים המודרניים לקלים מאוד לתפעול. מכונות מודרניות מבצעות פונקציות רבות בבת אחת, כולל נהיגה, חפירה והתנעה. בדגמים חדשים יותר יש גם מסלולים מתרחבים שמאפשרים למכשיר להיכנס דרך שערים קטנים או דלתות ואז להרחיב ליציבות טובה יותר במהלך החפירה.

מאיפה משכירים מיני מחפרונים?

יש היום המון חברות המספקות שירות של השכרת כלי צמה מסוגים שונים. ניתן להשכיר מיני מחפרון לפי שעה או לפי יום עבודה ולעתים השירות כולל גם את ביצוע העבודה עצמה. מומלץ לבחור חברה כזו בהתאם לצרכים שלכם ולאופי הפרויקט. יש לוודא כי המחפרון מחזיק בכל האישורים והרישיונות המתאימים, לבחון את לוח הזמנים של החברה אל מול לוח הזמנים שלכם, להשוות מחירים ורק אז לקבל החלטה.

ראו גם: אדמה לגינה מחיר, כל מה שצריך לדעת על עבודות עפר בצפון.

תוכן עניינים

זוזו עבודות עפר
זוזו עבודות עפר

קבוצת עפר קידוחים נהנית ממוניטין של שנים רבות בתחום עבודות עפר וקידוח, האתר שלנו מקשר בין קבלנים או אנשים פרטיים לקבלנים מומחים בתחום המספקים השכרת מחפרונים לכל מטרה בפריסה ארצית.

אנו מספקים מחפרוני בובקט, מיני מחפרון, באגר ועוד רכבים מתקדמים לביצוע שלל עבודות עפר כגון: הריסת מבנים, תמ"א 38, אספקת חומרים לאתרי בניה, קידוחי קרקע, ביסוס מבנים, קידוחי דיפון, כלונסאות ועוד.
תוכלו למצוא אצלנו תשובה לכל שאלה באשר להתאמת עבודות עפר לצרכים שלכם.

בין לקוחותינו ישנם בעלי בתים פרטיים כמו גם קבלנים וחברות בנייה ותעשייה , ולכולם אנו מספקים פתרונות ייחודיים על פי דרישה, כולל בתחום הבנייה האקולוגית.

המנטרה שלנו: פתרון מושלם לכל עבודת עפר בישראל

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!