השכרת מחפרון מחיר

תוכן עניינים

השכרת מחפרון מחירהשכרת מחפרון מחיר

מחפרון הוא מכלי העבודה היעילים ביותר בענף הבנייה, אחד הכלים הפופולריים ביותר ויש לכך סיבה. עם זאת שמחפרון הוא כלי מאוד נוח לשימוש ופופולרי אנו נעדיף לשכור מחפרון מאשר לרכוש אחד, חישוב עלויות נכון. גם כאשר מדובר על השכרה של מחפרון לכמה שעות חשוב לדעת לפני מה אתם עומדים.

 

השכרת מחפרון מחיר – מה זה?

מחפרון הוא כלי עבודה בענף הבנייה, כלי מאוד שימושי הנמצא תחת ההגדרה של כלי צמ"ה. לעיתים אנו יכולים להתבלבל בין טרקטור ומבין מחפרון, טרקטור הוא מכשיר שיותר מתאים לעבודות חקלאיות ואילו מחפרון הוא כלי עבודה בעל מגוון רחב של אפשרויות. למחפרון יש זרועות הידראוליות אשר מתאימות לסוגים רבים של עבודות. כמו כן, מחפרון מגיע עם שני גלגלים אחוריים ושני גלגלים קדמיים שהם קטנים יותר. כמו כן, יש לנו מחפרון זחלי אשר מתאים לסוגים שונים של מיקומים. בזכות הזרוע של המחפרון ניתן לאסוף עפר, לפנות ולשטח. כמו כן, בחלקו האחורי של המחפרון ניתן להתקין כף חפירה נוסף לצורך של עבודות אחרות. מחפרון הוא אחד מכלי העבודה האהובים ביותר על קבלני הבניין.

השכרת מחפרון מחיר – אופן הפעלה

כפי שציינו יש שני סוגים עיקריים של מחפרונים, הסוג הראשון יעבוד על גלגלים, הסוג השני יעבוד על זחל. שימו לב, מחפרונים על גלגלים הינם פופולרים יותר כיוון שהם מתאימים לעומס עבודה גדול, נוחים יותר לשימוש ומתאים למגוון רחב של עבודות. מצד שני, יש לנו גם את המחפרון הזחלי אשר בדרך כלל יהיה בעל מימדים גדולים יותר, ואף יכול לשאת משקל רב יותר מאשר המחפרון הגלגלי. כמו כן, כף החפירה של מחפרונים אלו תהיה גדולה יותר, הזחל יכול להתנייד בתנאים קשים יותר (מקומות הרריים, סלעים וכד'). החיסרון של מחפרונים זחליים הוא שהם עובדים לאט יותר, פחות תמצאו אותם באתרי בנייה סטנדרטיים. מוטב לציין כי עצם העובדה שמחפרון זחלי יכול לשאת משקל רב יותר מאשר מחפרון גלגלי לא אומר כלום על המשקל אותו מחפרון גלגלי יכול לשאת. המשקלים אליהם מחפרון גלגלי יכול להגיע בנשיאה הם עצומים ולרוב יספקו אותנו בכל תחום עבודה בענף הבנייה.

על מנת שתוכלו לעבוד עם מחפרון כלשהו עליכם להחזיק ברישיון מתאים (רישיון נהיגה ברכב כבד והסמכה ייעודית). אם אתם לא רוצים לקחת סיכון בטיחותי אל תפעילו את המכשיר ללא רישיון, כמובן שזו גם עבירה על החוק. אחד היתרונות של השכרת מחפרונים היא שאתם יכולים לשכור גם את הכלי וגם את שירותיו של מפעיל מקצועי. לכן, אין לכם באמת צורך לדעת כיצד לתפעל את הכלי, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפעול בהתאם לחוקים.

 

השכרת מחפרון מחיר – בחירת דגם מתאים

איך נדע איזה דגם של מחפרון אנחנו צריכים? מבעד לכך שאנו יודעים שיש לנו מחפרון זחלי וגלגלי, יש עוד הרבה דגמים לכל סוג. ההבדל בין הדגמים יבוא לידי ביטוי בדרך כלל בגודל הכלי והעומס המקסימלי אותו הכלי יכול לשאת, אלו שני הדברים שעליכם לתת עליהם דגש. כמו כן, עליכם לדעת להתאים את סביבת העבודה בהתאם לכלי שאתם צריכים, האם אותו מחפרון יכול להסתובב בשלוש מאות שישים מעלות? חשוב גם לדאוג לסביבת העבודה של המפעיל, האם היא נוחה, בסופו של דבר עובד שנוח לו עובד טוב יותר… כדי להיות בטוחים שאתם עושים את הבחירה הנכונה עליכם לבחור בחברה מקצועית אשר תלווה אתכם בתהליך.

השכרת מחפרון מחיר – כמה זה עולה לי?

המחיר משתנה בהתאם לפרמטרים רבים, עליכם תחילה לדעת מהי תקופת ההשכרה הרצויה, האם מדובר על שעות בודדות או שאתם צריכים את המחפרון לשבוע ימים עכשיו. מחיר השכרת מחפרון תלויה במיקום שלכם (הובלה), כמות ימי ההשכרה, האם אתם שוכרים שירותיו של מפעיל וגם בהתאם לדגם של הכלי.

אולי יעניין אתכם גם...

Open chat