השכרת מיני מחפרון מחיר

תוכן עניינים

השכרת מיני מחפרון מחירהשכרת מיני מחפרון מחיר

מיני מחפרון אשר קרוי גם מיני באגר הוא כלי עבודה יעיל מאוד עבור מגוון עבודות שונות לרבות: חפירת בריכות, חפירה לתשתיות, חפירת מרתפים, עבודות עפר ופיתוח, עבודות חציבה ועוד. מרבית הקבלנים העוסקים בעבודות בנייה או שיפוצים אינם מחזיקים בעצמם מיני מחפרון אלא בוחרים לשכור מיני מחפרון כאשר עולה הצורך בכך. אם אתם תוהים  לגבי השכרת מיני מחפרון מחיר, כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא.

מיני מחפרון- כיצד הוא בנוי

מיני מחפרון הוא כאמור כלי עבודה חשוב מאוד במגוון רחב של אתרי בנייה או שיפוצים. הכלי בנוי עם זחל גומי וזרוע עם שלושה פרקים. על הזרוע המדוברת ניתן להרכיב מגוון כלים שונים לצורך כל עבודה העומדת על הפרק. הכלים הנפוצים ביותר שמרכיבים את המיני מחפרון הם: כף חפירה אשר מגיעה בגדלים שונים וכן פטיש חציבה. כיום ניתן לשכור מיני מחפרון עבור עבודות שונות וחשוב מאוד לבחור בחברה שניתן לסמוך על מיני מחפרונים שהיא מציעה להשכרה, שיבצעו את העבודה בצורה הטובה, היעילה והאיכותית ביותר.

כמה עולה להשכיר מיני מחפרון?

מחיר השכרת מיני מחפרון נע כיום בטווח של בין 1500 ₪ ל2000 ₪ ליום. המחיר משתנה בהתאם לפרמטרים שונים כגון: הגודל של הכלי, המיקום של העבודה והמרחק בין המקום שבו מצוי המיני מחפרון לבין המקום שבו מתבצעת העבודה ועוד. חשוב לדעת כי יום עבודה שבו יש צורך להשתמש במינ מחפרון עם פשיט יהיה יקר יותר מיום עבודה שבו אין צורך בשימוש בפטיש ועל כן, יש לברר מראש מהו המחיר ליום עבודה בהתאם לסוג העבודה הנדרשת מהמחפרון. כמו כן, המחיר ליום יכלול את שירותי השינוע של הכלי וכן את העבודה היומית של המפעיל במידה ותבחרו גם במפעיל של הכלי.

כמה שעות עבודה נחשבות ליום עבודה של מיני מחפרון?

בשל העובדה שמחיר השכרת מיני מחפרון מתבסס על ימי עבודה, עולה השאלה המתבקשת: כמה שעות עבודה ביום נחשבות ליום עבודה? ובכן, יום עבודה יהיה בדרך כלל 8 שעות עבודה בפועל. ביום העבודה בדרך כלל מפעיל המחפרון יעצור להפסקה של חצי שעה שלא תהיה כלולה ב8 שעות שאותם הוא אמור לתת במסגרת יום העבודה. אם לא בחרתם במפעיל שיגיע יחד עם המחפרון, הרי שהמחיר ליום עבודה יהיה מחיר ל8 שעות עבודה מרגע שהמחפרון הגיע לאתר שבו הוא נדרש. החברה שמשכירה את הכלי לרוב תדרוש מחיר נפרד על כל שעת עבודה נוספת ביום.

 האם ניתן לקבל מחיר עבור שעת עבודה?

ישנן עבודות שלא דורשות יום עבודה מלא של המחפרון ועל כן עולה הצורך במחפרון שמושכר בהתאם למחיר עבור שעות עבודה ולא עבור ימי עבודה. אם אתם זקוקים למחפרון לכמה שעות עבודה, יתכן ותהיה אפשרות להגדיר לכם מחיר בהתאם לשעה כך שהמחיר יהיה זול יותר מהמחיר של יום עבודה שלם. כמובן שחשוב מאוד לבחור בחברה המציעה את האופציה להשכיר מיני מחפרון בהתאם לשעות עבודה ולא לימי עבודה.

 האם ניתן להשכיר מיני מחפרון ללא מפעיל?

מרבית החברות כיום לא יציעו מיני מחפרון ללא מפעיל וזאת בשל הסיבה כי העבודה על הכלי דורשת היתר מיוחד ממשרד הרישוי להפעלה ועל כן, חשוב מאוד שהמפעיל יהיה בעל הכרות עמוקה עם כלי העבודה המדובר על מנת לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר וכן חשוב מאוד שהמפעיל יהיה בעל אישור רלוונטי לעבודה המדוברת באמצעות הכלי.

מהו מיני מחפרון קטן?

במסגרת שירות השכרת מיני מחפרון ניתן לשכור כיום גם מיני מחפרון קטן. מיני מחפרון מגיע בגדלים שונים כאשר הכלי הצר ביותר שניתן למצוא הוא ברוחב של 80 ס"מ והמשקל שלו הוא כמעט 800 ק"ג. הכלי הקטן המדובר רלוונטי עבור מקומות שהגישה בהם בעייתית או עבור מקומות שבהם בלתי אפשרי להעמיס על הרצפה משקל רב. חשוב להבין שבשל העובדה שמדובר על כלי עבודה קטן מאוד כמות התפוקה שלו תהיה קטנה באופן ניכר מכלי עבודה אחרים לרבות מיני מחפרון רגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

Open chat