בובקט מחיר 

תוכן עניינים

בובקט מחיר בובקט מחיר 

בובקט הוא אחד מכלי העבודה השמישים ביותר בתחום הבנייה, הכלי יודע להתאים את עצמו בהתאם לסוג העבודה והמקום בו העבודה צריכה להתבצע. כיום חברות ההשכרה מציעים לנו גם לשכור עלות מפעיל במקום שנצטרך להכשיר אחד. לפניכם כל מה שאתם צריכים לדעת על בובקט, שימוש, עלויות והובלה.

 

בובקט מחיר – מהו בובקט?

בובקט הוא כלי עבודה המסייע לנו בתחום הבנייה. למעשה במילים יותר פשוטות נוכל לכנות את הבובקט גם כ"מיני מחפרון". השם בובקט מבוסס על השם של חברת בובקט המתמחה בייצור כלי עבודה הנדסיים ונוחים לשימוש. השוני בין בובקט לבין כלי צמ"ה סטנדרטי בא לידי ביטוי בעיקר בגודל של המוצר, בעוד שכלי צמ"ה לא יכולים לשרת אותנו במקומות מסוימים בשל גודלם, בובקט יעשה את העבודה בצורה פשוטה ומהירה. הבובקט נחשב לאחד מכלי העבודה השמישים ביותר בתחום הבנייה ורבים מקבלני הבנייה בוחרים לשכור או לרכוש בובקט אחד לפחות בזמן פרויקטים. המראה של בובקט דומה למראה של טרקטור וחלקו הקדמי ניתן להחלפה לפי הצורך, אתם יכולים לבחור אם אתם רוצים כף חפירה, מזלג או מקדחה.

בובקט מחיר – למה אני צריך את זה?

בובקט הוא אחד מהמוצרים היותר שמישים בתחום הבנייה. הוא מתאים לנו גם לקידוחים אותם נרצה לבצע במקומות רגישים אשר כלי צמ"ה לא יכולים להיכנס אליהם, הוא מתאים אפילו לחצר הביתה ויותר מזה, הוא מתאים גם לעבודות בתוך מתחם הבית עצמו. היתרון של בובקט הוא יכולות התמרון שלו, הכלי יכול להסתובב בשלוש מאות שישים מעלות, הוא בעל מימדים קטנים והוא נחשב לאחד מהכלים המתקדמים. כפי שכבר ציינו, ניתן להחליף את חלקו הקדמי לפי הצורך שלנו ככה שבעזרת כלי זה אנו חוסכים לעצמו הרבה עבודה והרבה כוח עבודה. בכל מצב בו אתם צריכים לבצע עבודות בתחום העפר, חקלאות, גינון ואפילו סתם להעביר משא ממקום למקום באופן יעיל תוכלו להיעזר בבובקט.

ראו גם: השכרת בובקט קטן

עבודות בובקט

בובקט מחיר – השכרה או רכישה?

אז יש לנו את אפשרות הבחירה, האם אנו רוצים לרכוש בובקט או לשכור אחד. הבחירה תלויה בנו בעיקר ובאופן העבודה שלנו. האם אנו צריכים בובקט לצורך פרויקט חד פעמי או שמא אנו מתכוונים להשתמש בכלי באופן יומי. כאשר אנו בוחרים לרכוש בובקט עלינו לקחת בחשבון עלויות נוספות של דלק, משכורת למפעיל והובלות. המחיר אותו נשלם עבור בובקט חדש יכול להגיע לעד כ-140,000 ש"ח, ניתן למצוא גם  מחירים נמוכים יותר בהתאם לרמה של המכשיר. 

בדרך כלל אנו נבחר לרכוש בובקט יד שנייה, ככל שהוא יותר חדש כך המחיר שלו יהיה גבוה יותר. בובקט אשר נמצא על הכביש כבר למעלה מ-3 שנים ועד 5 שנים יעלה לנו בסביבות ה-70,000 ש"ח. כאשר אנו פונים לבובקטים יותר ישנים שנמצאים למעלה מ-10 שנים על הכביש אנו נשלם כ-30,000 ש"ח. יש לקחת בחשבון שמשכורת חודשית ממוצעת של מפעיל בובקט יכולה להגיע ל-8,000 ש"ח.

מחירי ההשכרה לבובקט שונים לגמרי, אנו נבחר אם לשכור בובקט ליום או לשעה. המחירים לשעה נעים בטווח של המאות שקלים בודדים כולל מפעיל, והסכום שנשלם עבור השכרה יומית יגיע לאלפי שקלים בודדים בהתאם לכלי אותו בחרנו (בובקט אופני או זחלי). גם כאן אנו נשלם עבור ההובלה שיכולה להגיע למאות שקלים בודדים, תלוי במיקום שלכם בהשוואה לחברת ההובלה.

בובקט מחיר – הובלה

למרות שמדובר על כלי קטן יחסית אין אנו יכולים להוביל את הבובקט בהובלה שאינה ייעודית לכלי עצמו. עלינו ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר דרכה אנו נבצע את העסקה והיא תדאג לנו להובלה בתמורה לסכום סמלי. כל מוביל יודע את הנהלים שיש לנקוט לפני שמעלים את הבובקט על המוביל וכיצד לייצב אותו בצורה בטוחה, עדיין מדובר על מעין כלי צמ"ה חשוב לזכור זאת.

ראו גם: השכרת מחפרון מחיר

בובקט מחירוןבובקט מחירון

מתלבטים אם לרכוש או לשכור בובקט? ריכזנו לפניכם את כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מוציאים כסף מהארנק שלכם. כמובן שיש לקחת בחשבון שמלבד למחירים יש עלויות נוספות וצריך לדעת מהו אופן השימוש אליו אתם שואפים מהכלי.

בובקט מחירון השכרה

בדרך כלל נעדיף לשכור בובקט מאשר לקנות, במקרים מסוימים רק נזדקק לבובקט צמוד לאורך כל שעות העבודה. במקרים בהם אנו רוצים לשכור בובקט עלינו תחילה למצוא את החברה המתאימה לכך ורק לאחר מכן נוכל לבצע את העסקה. המחיר של השכרת בובקט משתנה בהתאם אלינו, האם אנו מעדיפים לשכור בובקט לפי שעה או לפי ימים. המחיר אותו נשלם עבור השכרת בובקט נע בין 250 ש"ח ועד 350 ש"ח לשעה, כמובן שנתון זה די משתנה בהתאם לסוג הכלי אותו אנו רוצים ועוד אלמנטים נוספים עליהם נדון בהמשך. כמו כן, המחיר אותו ציינו לרוב יכלול גם את עלות המפעיל עצמו אשר יתלווה אליכם.

המחיר אותו נשלם עבור השכרה של בובקט אופני לפי יום ינוע בין 1,000 ש"ח ועד 2,000 ש"ח. המחיר אותו נשלם עבור השכרה של בובקט זחלי יהיה יקר יותר ויגיע ל 1,400 עד 2,100 ש"ח. המחירים כוללים מפעיל. כאשר אנו רוצים לשכור בובקט ליום ללא מפעיל אנו נשלם בין 800 ש"ח ועד 1,200 ש"ח. 

בובקט מחירון רכישה

כאשר אנו מדברים על רכישת בובקט המחירים כבר שונים לגמרי, עבור בובקט משומש במצב חדש נשלם בין 65,000 ש"ח ועד 90,000 ש"ח. עבור בובקט ישן יותר שנמצא כ-10 שנים כבר על הכביש נשלם כ-20,000 ש"ח עד 40,000 ש"ח. כאשר אתם רוכשים בובקט עליכם לקחת בחשבון גם את המשכורת החודשית של המפעיל שיכולה להגיע לכ-8,000 ש"ח, הובלות וכן הלאה… 

בובקט מחירון – על פי מה נקבע המחיר?

אז אחרי שגילינו כמה יעלה לנו לשכור לעומת לרכוש בובקט, כעת כדאי שנבין לפי אילו פרמטרים נקבע מחיר הכלי, בין אם השכרה או רכישה. הדבר הראשונה אשר ישפיע על המחיר הוא סוג הבובקט, יש סוגים שונים של בובקטים אשר מבצעים עבודות דומות, אך לכל סוג יש את השוני שלנו. המחיר נקבע גם לפי החברה המייצרת, עדיף לבחור בחברה אמריקאית, אך גם החברות הגרמניות עושות עבודה טובה. המחיר נקבע על פי סוג העבודה אותה יכול הבובקט לבצע, ומהי מורכבות העבודה. כמו כן, הגודל של הבובקט גם ישפיע על המחיר והחברה ממנה אתם בוחרים לשכור את הכלי. בסופו של דבר תוכלו לקבל מחיר מדויק רק לאחר שתקבלו ייעוץ טלפוני מהחברה דרכה אתם בוחרים לשכור את הכלי.

המחיר מושפע גם מסוג ההשכרה, האם אנו משכירים את המכשיר ואת שירותיו של מפעיל או שמא אנו משכירים את הכלי בלבד. כמו כן יש עוד גורמים אשר ישפיעו על המחיר כמו הובלת הכלי למקום בו אתם נמצאים. ככל שאתם רחוקים יותר כך מחיר ההובלה גדל. כאשר אתם שוכרים את הבובקט לשעות בודדות המחיר יהיה יותר גבוה בהשוואה למחיר אותו נקבל לפי השכרות שבועיות (אם נסתכל על המחיר לפי שעה). 

בובקט מחירון – כללי בטיחות

עבודה בתחום הבנייה חייבת להיות בהתאם לכללי הבטיחות, ענף הבנייה הוא ענף מאוד מסוכן. כאשר מדובר על מתחם בנייה יש לוודא מהם הנהלים במקום עם אחראי הבטיחות. יש לבדוק תחילה האם מפעיל הבובקט עומד בתנאים שיבטיחו את שלומו ואת שלום העוברים והשבים, האם הוא כשיר לעבודה (עייפות, פיקח, רישיון וכו'…). כמו כן, יש לבדוק בכל אופן שהחומרים איתם אנו עובדים תואמים את המשקל אותו הבובקט יכול לשאת, לכל דגם יש את משקל החריגה שלו.

בובקט מחיר לשעהבובקט מחיר לשעה

ביצוע עבודות באתרי בנייה בין אם הם קטנים ובין אם הם גדולים מחייב שימוש בכלים וציוד צמ"ה מסוגים שונים. כאשר מדובר על אתרים עבודה קטנים, כלי העבודה הנפוץ בהם ביותר הוא הבובקט. הבובקט מבצע עבודות דומות ואפילו זהות לעבודות שאותם מבצעים כלי צמ"ה אחרים. ההבדל המרכזי בין הבובקט לכלים השונים הוא הגודל שלו. אם אתם תוהים מהו אותו בובקט ומהו בובקט מחיר לשעה, כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא.

מהו בובקט?

הבובקט הוא מיני מעמיס או בשפה עממית יותר שופל קטן. הבובקט מגיע עם כף העמסה אשר תפוסה בין שתי זרועות המחוברות אל גוף הבובקט משני צידי  תא הנהג. מדובר בכלי כבד אך יחד עם זאת קטן וקומפקטי שבכוחו לבצע עבודות נקודתיות כגון: פינוי פסולת לאתר בנייה, פיזור ושינוע של אדמה למרחקים קצרים וכן בהיקפים קטנים באופן יחסי ועוד. השימוש בבוקט החל כבר לפני עשורים רבים אך רק בשנים האחרונות בשל העובדה שמשימות תשתית ועפר מורכבות ורבות יותר לביצוע בתוך איזורים עירוניים צפופים או איזורים מיושבים, הבובקט הפך לכלי עבודה פופולארי מאוד.

מתי יש צורך להשתמש בבובקט?

על אף שמדובר על כלי עבודה מאוד קומפקטי ויעיל, לא תמיד נכון לבחור בו. הכלל הוא שכל עוד ניתן להגיע למקום העבודה עם שופל בגודל רגיל, בהחלט כדאי לבחור בשופל ולא בבובקט שכן, בשל העובדה שבובקט הוא כלי קטן, הוא מבצע את העבודה בצורה פחות יעילה ולוקח לו הרבה יותר זמן  לבצע עבודה ששופל יכול לבצע בפרק זמן קצר הרבה יותר. לכן, יש להשתמש בבובקט רק כאשר בלתי אפשרי במקום העבודה להשתמש בשופל בשל מקום קטן מדי או צר מדי.

היכן אפשר להשכיר בובקט?

כיום בישראל ניתן למצוא לא מעט קבלני עפר וקבלני תשתיות, לרבים מאותם הקבלנים יש בובקט שמשרת אותם בפרויקטים שונים שהם מנהלים. יחד עם זאת, קבלנים רבים לא מחזיקים כלי עבודה מעין אלה וכאשר הם נדרשים לבצע עבודה עם בובקט הם בוחרים לשכור בובקט מחברות המציעות להשכרה כלי צמ"ה. כמובן שחשוב לבחור בחברה אמינה המציעה את הבובקט מהסוג הדרוש לכם וכן, בובקט איכותי. חשוב מאוד לבדוק מראש מהו המחיר שהחברה מציעה.

מהו המחיר השעתי להשכרת בובקט?

קביעת המחיר של השכרת בובקט יתבצע בהתאם לאמות מידה סטנדרטיות. על מחיר בובקט ליום משפיעות אמות מידה כגון: אורך זמן ההשכרה, האם הכלי מושכר יחד עם נהג או ללא נהג. כמו כן, יש לבחון מהו המרחק שבין המקום שבו הבובקט מצוי לבין המקום שהוא צריך להגיע אליו. כל הפרמטרים הללו משפיעים על המחיר השעתי או היומי של השכרת בובקט. לרוב ישתלם יותר להשכיר בובקט ליום עבודה ולא לשעות עבודה בשל מחיר נוח יותר ומשתלם יותר.

כמות הכלים שמשכירים יחד עם הבובקט

לא פעם אם אתם צריכים עוד כלי צמ"ה מלבד הבובקט, יתכן מאוד שהמחיר על כלל הכלים שיציע לכם הקבלן יהיה מחיר נוח ומשתלם יותר מהמחיר על השכרת בובקט ככלי יחיד. לכן, אם אתם צריכים עבור אתר בנייה כמה כלי עבודה מלבד בובקט, כדאי מאוד שתבחרו בחברה המציעה את כלי העבודה הללו במחיר אטרקטיבי ונוח.

כיצד בוחרים חברה להשכרת בובקט?

אם אתם מחפשים חברה להשכרת בובקט, אין ספק שחשוב מאוד לבדוק מהו המחיר שהחברה מציעה תמורת השכרת בובקט באופן שעתי או יומי, אך חשוב לא פחות לבחור בחברה אמינה, שניתן לסמוך על הבובקטים שהיא מציעה להשכרה כי הם איכותיים וטובים לצורך העבודה.

 

זוזו עבודות עפר
זוזו עבודות עפר

קבוצת עפר קידוחים נהנית ממוניטין של שנים רבות בתחום עבודות עפר וקידוח, האתר שלנו מקשר בין קבלנים או אנשים פרטיים לקבלנים מומחים בתחום המספקים השכרת מחפרונים לכל מטרה בפריסה ארצית.

אנו מספקים מחפרוני בובקט, מיני מחפרון, באגר ועוד רכבים מתקדמים לביצוע שלל עבודות עפר כגון: הריסת מבנים, תמ"א 38, אספקת חומרים לאתרי בניה, קידוחי קרקע, ביסוס מבנים, קידוחי דיפון, כלונסאות ועוד.
תוכלו למצוא אצלנו תשובה לכל שאלה באשר להתאמת עבודות עפר לצרכים שלכם.

בין לקוחותינו ישנם בעלי בתים פרטיים כמו גם קבלנים וחברות בנייה ותעשייה , ולכולם אנו מספקים פתרונות ייחודיים על פי דרישה, כולל בתחום הבנייה האקולוגית.

המנטרה שלנו: פתרון מושלם לכל עבודת עפר בישראל

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!