בובקט מחיר 

תוכן עניינים

בובקט מחיר בובקט מחיר 

בובקט הוא אחד מכלי העבודה השמישים ביותר בתחום הבנייה, הכלי יודע להתאים את עצמו בהתאם לסוג העבודה והמקום בו העבודה צריכה להתבצע. כיום חברות ההשכרה מציעים לנו גם לשכור עלות מפעיל במקום שנצטרך להכשיר אחד. לפניכם כל מה שאתם צריכים לדעת על בובקט, שימוש, עלויות והובלה.

 

בובקט מחיר – מהו בובקט?

בובקט הוא כלי עבודה המסייע לנו בתחום הבנייה. למעשה במילים יותר פשוטות נוכל לכנות את הבובקט גם כ"מיני מחפרון". השם בובקט מבוסס על השם של חברת בובקט המתמחה בייצור כלי עבודה הנדסיים ונוחים לשימוש. השוני בין בובקט לבין כלי צמ"ה סטנדרטי בא לידי ביטוי בעיקר בגודל של המוצר, בעוד שכלי צמ"ה לא יכולים לשרת אותנו במקומות מסוימים בשל גודלם, בובקט יעשה את העבודה בצורה פשוטה ומהירה. הבובקט נחשב לאחד מכלי העבודה השמישים ביותר בתחום הבנייה ורבים מקבלני הבנייה בוחרים לשכור או לרכוש בובקט אחד לפחות בזמן פרויקטים. המראה של בובקט דומה למראה של טרקטור וחלקו הקדמי ניתן להחלפה לפי הצורך, אתם יכולים לבחור אם אתם רוצים כף חפירה, מזלג או מקדחה.

בובקט מחיר – למה אני צריך את זה?

בובקט הוא אחד מהמוצרים היותר שמישים בתחום הבנייה. הוא מתאים לנו גם לקידוחים אותם נרצה לבצע במקומות רגישים אשר כלי צמ"ה לא יכולים להיכנס אליהם, הוא מתאים אפילו לחצר הביתה ויותר מזה, הוא מתאים גם לעבודות בתוך מתחם הבית עצמו. היתרון של בובקט הוא יכולות התמרון שלו, הכלי יכול להסתובב בשלוש מאות שישים מעלות, הוא בעל מימדים קטנים והוא נחשב לאחד מהכלים המתקדמים. כפי שכבר ציינו, ניתן להחליף את חלקו הקדמי לפי הצורך שלנו ככה שבעזרת כלי זה אנו חוסכים לעצמו הרבה עבודה והרבה כוח עבודה. בכל מצב בו אתם צריכים לבצע עבודות בתחום העפר, חקלאות, גינון ואפילו סתם להעביר משא ממקום למקום באופן יעיל תוכלו להיעזר בבובקט.

 

בובקט מחיר – השכרה או רכישה?

אז יש לנו את אפשרות הבחירה, האם אנו רוצים לרכוש בובקט או לשכור אחד. הבחירה תלויה בנו בעיקר ובאופן העבודה שלנו. האם אנו צריכים בובקט לצורך פרויקט חד פעמי או שמא אנו מתכוונים להשתמש בכלי באופן יומי. כאשר אנו בוחרים לרכוש בובקט עלינו לקחת בחשבון עלויות נוספות של דלק, משכורת למפעיל והובלות. המחיר אותו נשלם עבור בובקט חדש יכול להגיע לעד כ-140,000 ש"ח, ניתן למצוא גם  מחירים נמוכים יותר בהתאם לרמה של המכשיר. 

בדרך כלל אנו נבחר לרכוש בובקט יד שנייה, ככל שהוא יותר חדש כך המחיר שלו יהיה גבוה יותר. בובקט אשר נמצא על הכביש כבר למעלה מ-3 שנים ועד 5 שנים יעלה לנו בסביבות ה-70,000 ש"ח. כאשר אנו פונים לבובקטים יותר ישנים שנמצאים למעלה מ-10 שנים על הכביש אנו נשלם כ-30,000 ש"ח. יש לקחת בחשבון שמשכורת חודשית ממוצעת של מפעיל בובקט יכולה להגיע ל-8,000 ש"ח.

מחירי ההשכרה לבובקט שונים לגמרי, אנו נבחר אם לשכור בובקט ליום או לשעה. המחירים לשעה נעים בטווח של המאות שקלים בודדים כולל מפעיל, והסכום שנשלם עבור השכרה יומית יגיע לאלפי שקלים בודדים בהתאם לכלי אותו בחרנו (בובקט אופני או זחלי). גם כאן אנו נשלם עבור ההובלה שיכולה להגיע למאות שקלים בודדים, תלוי במיקום שלכם בהשוואה לחברת ההובלה.

בובקט מחיר – הובלה

למרות שמדובר על כלי קטן יחסית אין אנו יכולים להוביל את הבובקט בהובלה שאינה ייעודית לכלי עצמו. עלינו ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר דרכה אנו נבצע את העסקה והיא תדאג לנו להובלה בתמורה לסכום סמלי. כל מוביל יודע את הנהלים שיש לנקוט לפני שמעלים את הבובקט על המוביל וכיצד לייצב אותו בצורה בטוחה, עדיין מדובר על מעין כלי צמ"ה חשוב לזכור זאת.

אולי יעניין אתכם גם...

Open chat