השכרת בובקט 

תוכן עניינים

השכרת בובקט בובקט הוא אחד הכלים הנפוצים ביותר שנראה בענף הבנייה, לכלי זה יש מגוון רחב של יתרונות, אך גם חסרונות. רבים מתלבטים מה עדיף, לשכור בובקט או לרכוש אחד. חשוב להדגיש כי הבחירה היא מאוד תלויה בכם ובמה אתם עוסקים. לפני שאתם שוכרים בובקט כדי שתכירו את הכלי יותר לעומק, ככה העבודה איתו תהיה לכם הרבה יותר זורמת.

 

השכרת בובקט 

בובקט הוא כלי צמ"ה אשר על ידי שופל קטן מבצע את עבודותיו. חלקו הקדמי של הכלי ניתן להחלפה בהתאם לסוג העבודה הנדרשת, והכלי עצמו בעל מימדים קטנים בדרך כלל. לבובקט תפקידים שונים בתחום הבנייה כמו העברת פסולת, פינוי, פיזור ושינוע אדמה למרחקים קצרים, משימות תשתית ועפר ועוד… בובקט מתאים גם למי שרוצה לבצע שיפוץ בבית באופן פרטי, גם לקבלני שיפוצים, לקבלני בניין ולכל אדם אשר נדרש בעבודות מסוג זה. שימוש בבובקט מתאים בעיקר לאזורים צפופים וקטנים, אפילו ניתן להשתמש בתוך הבית עצמו אך יש לוודא שעומס המשקלים לא פוגע בריצוף המבנה. יש לשים לב מתי השימוש בבובקט נכון ומתי לא, לעיתים הרי נוכל להגיע לעומסים אשר המכשיר אינו יכול לשאת וכלי עבודה אחרים יהיו עדיפים. 

 

הסיבה לשמה אנו מעדיפים לשכור בובקט ולא לרכוש אחד הם דבר ראשון עניין של הוצאות חכמות. אם כמובן אתם משתמשים בכלי זה באופן יומי אולי עדיף לכם לרכוש כלי יד שנייה. עם זאת, עליכם לקחת בחשבון את כל העלויות הנלוות לרכישת הכלי. בובקט חדש יחסית יעלה לנו כמעט 100,000 ש"ח, המחיר ללא עוד הוצאות כמו תשלום עבור מפעיל, הובלות וכד'…כאשר אנו שוכרים בובקט אנו נוכל גם לשכור את שירותיו של מפעיל מטעם חברת ההשכרה.

השכרת בובקט – יתרונות

היתרון הראשי של בובקט יבוא לידי ביטוי ביכולת התמרון שלו, מדובר על כלי קומפקטי אשר יכול להסתובב בשלוש מאות שישים מעלות. הבובקט מהווה לנו פיתרון מושלם לעבודות העמסה ושינוע בתוך אתרי בנייה צפופים כמו תמא, פינוי בינוי וכן הלאה… מבעד לגודל שלו עוד יתרון שיש לנו הוא היצע רחב של הצעות השכרה. חברות השכרה רבות מבינות את הצורך בשימוש בכלי זה ומציעות לנו מחירים אטרקטיביים, ואם זה לא מספיק ניתן גם לשכור את שירותיו של מפעיל מקצועי לפי שעה או לפי יום.

 

השכרת בובקט – חסרונות

החיסרון הבולט ביותר של בובקט יהיה במשקלים אותם הוא יכול להעמיס לעומת כלי צמ"ה אחרים. מכיוון שמדובר על כלי קטן יחסית, עומס המשקל אותו נוכל להעמיס יהיה די מוגבל. אם נשווה את הבובקט לשופל נראה עד כמה ההבדל קריטי. לכן, הפיתרון שלכם לעקוף את החיסרון הזה הוא על ידי בחירת דגם חזק של בובקט או חילוק העבודה באופן מתאים למשקלים אותם הוא יכול לשאת.

השכרת בובקט – מהם הגורמים המשפיעים על מחיר ההשכרה?

הגורמים אשר ישפיעו על המחיר אותו תשלמו הם בהתאם למרחק בו אתם נמצאים, מחיר הובלה, האם אתם שוכרים לפי שעה או לפי יום, סוג הדגם והאם אתם נעזרים בשירותיו של מפעיל מטעם חברת ההשכרה. כפי שכבר הבנתם, יש לכם את הבחירה בין השכרה שעתית או יומית. המחירים כמובן שונים, כאשר אנו נשכור בובקט לפי שעה אנו נשלם בסביבות ה-200 שקל פלוס מינוס, אם נשכור את הבובקט ליום עבודה אנו נשלם בסביבות ה-1,000 ש"ח. כמובן שיותר משתלם לשכור ליום, אך הכל תלוי בשימוש שלכם ובמפעיל.

 

אולי יעניין אתכם גם...

Open chat