עבודת בובקט

תוכן עניינים

עבודת בובקטעבודת בובקט

הבובקט מהווה למעשה מעין אח קטן של מחפר, שופל וטרקטור. ישנם כיום שני סוגים עיקריים של הבובקט: בובקט רגיל ובובקט קטן שהוא אפילו קטן יותר מהבובקט הרגיל. על הבובקט חייב לנהוג מפעיל שמכיר היטב את הכלי המדובר ואת האופן שבו יש להפעיל אותו. יש צורך כמובן שלמפעיל יהיה את הרישיון הנדרש לכלי המדובר. עבודות בובקט הן עבודות רבות מאוד כיום וחשוב מאוד להבין מתי יש צורך בבובקט.

עבודת בובקט – היתרונות של בובקט

לבובקט יש יתרונות רבים כאשר היתרון המרכזי ביותר שלו הוא כמובן הגודל הקטן שלו. שלא כמו כלים הנדסיים גדולים יותר כגון: מחפר, טרקטור ושופל, הבובקט יכול להיכנס למקומות צרים ונמוכים. בובקט קטן יכול לשמש לעבודות גינון בבתים פרטיים ואף להיכנס לתוך מבנים שונים. הכלי הוא בעל משקל נמוך וניתן לעבוד איתו במקומות שבהם כלים הנדסיים גדולים יותר יזיקו לתשתית הקיימת בתוך בנייני מגורים מרוצפים, במשטחי עץ ואפילו במשטחי דשא. מעבר לכך, יתרון נוסף של הבובקט הוא יכולת התמרון המשמעותית שלו. הוא מסתובב בקלות 360 מעלות, עובר פינות והתפעול שלו לא נחשב מסובך כלל.

איזה עבודות מבצעים באמצעות בובקט?

ניתן לבצע באמצעות בובקט מגוון עבודות שונות כגון:

עבודות ריצוף חיצוניות

כאשר מדובר על שיפוץ ביתי, ריצוף חצר פרטית ועוד, ניתן להשתמש בבובקט לנשיאת הריצוף, החול ושאר החומרים. נהוג להשתמש בבובקט לצורך נשיאה ופיזור של אבנים משלבות, סלעי נוי, כדים גדולים ועוד.

עבודות עפר בגינה

כאשר יש צורך ביישור או פיזור אדמה בחצר או בגינה, פיזור אבנים, חול או טוף, ניתן להשתמש בבובקט. הבובקט רלוונטי לביצוע עבודות מעין אלה גם כאשר שטח הגינה קטן באופן יחסי. הבובקט יכול לתמרן בקלות בין עצים, עמודים ובין אלמנטים נוספים ולעשות פיזור אחיד של העפר.

קידוח יסודות ופינוי אשפה

בובקט משמש לצורך קידוח יסודות קטנים, כאשר מורכב עליהם מקדח במקום כף. כך למשל ניתן לקדוח יסודות לרחבת בטון בחצר ביתית באמצעות הבובקט. כמו כן, יש צורך לפנות את האשפה באמצעות הבובקט באמצעות שיפוץ וכן לבצע עבודות גינון גדולות ועוד.

בובקט בתוך הבית

מכיוון שהבובקט קטן וקל הוא יכול להיכנס לתוך בית המצוי בתהליך שיפוץ כלשהו מבלי להזיק לריצוף. באמצעות הבובקט ניתן לשאת מלט, מרצפות וחול לתוך הבית. כמו כן, הבובקט יכול להיות רלוונטי מאוד לצורך פינוי פסולת מהבית, הריסת קירות ועוד. הבובקט יכול לסייע לא מעט בתהליך שיפוץ של בית פרטי או גינה פרטית שכן, בכוחו לבצע פעולות שלא ניתן לבצע באופן ידני או שהן לוקחות הרבה יותר זמן באופן ידני.

כמה עולה להשכיר בובקט?

כאמור, הבובקט הוא כלי עבודה הרלוונטי עבור מגוון רחב של עבודות הרלוונטיות הן במסגרת שיפוצים ביתיים,  הן במסגרת אתרי בנייה שונים ועוד. כיום חברות רבות מציעות בובקט להשכרה כאשר מחיר הבובקט לרוב יהיה בהתאם ליום עבודה ולא לשעות עבודה. המחיר ישתנה בהתאם לסוג הבובקט שתבחרו לשכור, היצרן שלו, שנת הייצור שלו, האם אתם בוחרים לשכור גם מפעיל לבובקט ועוד. כמובן שכדאי לבחור בחברה המציעה מחיר אטרקטיבי, אך חשוב מאוד  לוודא כי מדובר על חברה שכדאי לשכור ממנה את הבובקט.

ממי כדאי להשכיר בובקט?

מכיוון שחברות כיום מציעות בובקט להשכרה, כדאי מאוד לבחור מראש בחברה אמינה, שמציעה מגוון בובקטים להשכרה בזמינות גבוהה. כדאי לבדוק האם החברה מומלצת ובעלת מוניטין בתחום  השכרת בובקטים וכלי עבודה הנדסיים נוספים הרלוונטיים לאתרי בנייה או שיפוצים.

אולי יעניין אתכם גם...

Open chat