עבודות שופל

תוכן עניינים

עבודות שופלעבודות שופל

טרקטור שופל ידוע בכינויים שונים. כיום יש צורך בטרקטור שופל עבור עבודות בנייה ושיפוצים רבות וניתן למצוא אותו הן בשטחים חקלאיים והן בשטחים שבהם בונים או משפצים. מדובר על כלי עבודה יעיל ואיכותי מאוד. עבודות שופל הן עבודות שיש לבצע בצורה מדויקת ואיכותית ועל כן, אם יש צורך בעבודות מעין אלה, יש צורך לבחור בשופל איכותי אשר ניתן לבצע באמצעותו כל עבודה בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות.

מהו טרקטור שופל?

טרקטור שופל אשר קרוי גם: מחפרון, מעמיס דו כפי או פשוט מאוד שופל, הוא כלי הנדסי איכותי שיש לו לא מעט שימושים. מדובר על כלי מהותי מאוד השייך לציוד מכני הנדסי כבד. השופל כולל יעה קדמי ומחפר קטן מאחור אשר מורכבים על גבי טרקטור ייעודי.

חלקי השופל

לשופל ישנם חלקים שונים: הטרקטור שמהווה את החלק העיקרי של השופל. הוא כולל את תא הנהג, את המנוע והגלגלים, על גבי הטרקטור יורכבו כלי העבודה. היעה הקדמי שהוא בעצם כף עמוקה הרלוונטית לצורך ביצוע עבודות עפר. היא מאפשרת להטעין עפר וחצץ על פני משאיות או לפזר אותם בשטח. היעה נשלט על ידי ארבע זרועות הידראוליות. המחפר האחורי שהוא למעשה זרוע תחת מפרקית המצוידת ביעה אחורי, קטן יותר מהיעה הקדמי. הזרוע רלוונטית לצורך ביצוע עבודות קטנות וניתן להחליף אותה בזרועות נוספות כגון: מחפר לקידוח ועוד.

עבור איזה עבודות משתמשים בשופל?

ישנם מגוון עבודות שיש להשתמש בהן בשופל כגון: בעבודות הנוגעות לפרויקטים עבור מגורים, לבנייה מסחרית, לסלילת כבישים, לכבישת דרכי עפר, התקנת קווי חשמל מים ועוד. הטרקטור המדובר רלוונטי עבור מגוון רחב של שימושים כאשר המחפר האחורי מאפשר גם לבצע הריסות קטנות וגם לחפור בורים וחורים שונים באדמה. באמצעות היעה המדובר ניתן לשאת משאות שונים כגון: צנרת, חול ועוד.

היכן ניתן למצוא את השופל?

שופל נמנה עם כלי הצמ"ה, כלומר: ציוד מכני הנדסי. הוא  מהווה ציוד נפוץ ביותר בתחום זה. השופל מאפשר לבצע מגוון רחב של עבודות וניתן למצוא אותו בכל אתר בנייה או בכל אתר שבו מתבצעות עבודות הנדסיות שונות. באתרי בנייה גדולים שבהם מתבצעות עבודות בנייה וחפירה אינטנסיביות ניתן למצוא כמות משמעותית יותר של שופלים.

היתרונות של שופל

תחום כלי הצמ"ה כולל כיום מגוון רחב של כלים הנדסיים הרלוונטיים עבור ביצוע של מגוון פעולות. יחד עם זאת, לשופל יש יתרונות חשובים מאוד: ראשית כל, יכולות ההתניידות שלו למרחקים ארוכים היא עצמאית. מהירות הנסיעה שלו היא אמנם נמוכה אך הוא מסוגל להגיע באופן עצמאי לאתר העבודות. מעבר לכך הוא מבצע מגוון רחב של פעולות שונות לרבות עבודות העמסה, חפירה, קידוח, ריסוק אבנים ועוד כאשר יש צורך כמובן להתאים בו מקדחים ועזרים אחרים לזרוע האחורית הרב מפרקית שלו.

מתי כדאי לשכור שופל?

שכירת השופל כדאית מאוד בכל מקום שבו מתבצעות עבודות בניין או עבודות הנדסיות הדורשות מגוון רחב של אופציות לכלי עבודה. השופל מציע מגוון רחב של פעולות בכל אתר ועל כן הוא ללא ספק מהווה כלי חשוב ובסיסי מאוד בכל אתר בנייה. אם עבודות הבנייה באתר שלכם מצריכות שימוש ייחודי של שופל, חשוב מאוד להשכיר אותו מחברה הטובה ביותר בתחום זה. לא כדאי לשכור שופל מכל חברה באשר היא.

כיצד תבחרו חברה עבור השכרת שופל?

אם אתם מחפשים שופל עבור עבודות שופל, חשוב מאוד שתבחרו בחברה אמינה המציעה שופלים איכותיים, מתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר וזמינים עבורכם בכל עת במחיר משתלם ונוח.

אולי יעניין אתכם גם...

Open chat