עבודות שופל

תוכן עניינים

עבודות שופלעבודות שופל

טרקטור שופל ידוע בכינויים שונים. כיום יש צורך בטרקטור שופל עבור עבודות בנייה ושיפוצים רבות וניתן למצוא אותו הן בשטחים חקלאיים והן בשטחים שבהם בונים או משפצים. מדובר על כלי עבודה יעיל ואיכותי מאוד. עבודות שופל הן עבודות שיש לבצע בצורה מדויקת ואיכותית ועל כן, אם יש צורך בעבודות מעין אלה, יש צורך לבחור בשופל איכותי אשר ניתן לבצע באמצעותו כל עבודה בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות.

מהו טרקטור שופל?

טרקטור שופל אשר קרוי גם: מחפרון, מעמיס דו כפי או פשוט מאוד שופל, הוא כלי הנדסי איכותי שיש לו לא מעט שימושים. מדובר על כלי מהותי מאוד השייך לציוד מכני הנדסי כבד. השופל כולל יעה קדמי ומחפר קטן מאחור אשר מורכבים על גבי טרקטור ייעודי.

חלקי השופל

לשופל ישנם חלקים שונים: הטרקטור שמהווה את החלק העיקרי של השופל. הוא כולל את תא הנהג, את המנוע והגלגלים, על גבי הטרקטור יורכבו כלי העבודה. היעה הקדמי שהוא בעצם כף עמוקה הרלוונטית לצורך ביצוע עבודות עפר. היא מאפשרת להטעין עפר וחצץ על פני משאיות או לפזר אותם בשטח. היעה נשלט על ידי ארבע זרועות הידראוליות. המחפר האחורי שהוא למעשה זרוע תחת מפרקית המצוידת ביעה אחורי, קטן יותר מהיעה הקדמי. הזרוע רלוונטית לצורך ביצוע עבודות קטנות וניתן להחליף אותה בזרועות נוספות כגון: מחפר לקידוח ועוד.

עבור איזה עבודות משתמשים בשופל?

ישנם מגוון עבודות שיש להשתמש בהן בשופל כגון: בעבודות הנוגעות לפרויקטים עבור מגורים, לבנייה מסחרית, לסלילת כבישים, לכבישת דרכי עפר, התקנת קווי חשמל מים ועוד. הטרקטור המדובר רלוונטי עבור מגוון רחב של שימושים כאשר המחפר האחורי מאפשר גם לבצע הריסות קטנות וגם לחפור בורים וחורים שונים באדמה. באמצעות היעה המדובר ניתן לשאת משאות שונים כגון: צנרת, חול ועוד.

היכן ניתן למצוא את השופל?

שופל נמנה עם כלי הצמ"ה, כלומר: ציוד מכני הנדסי. הוא  מהווה ציוד נפוץ ביותר בתחום זה. השופל מאפשר לבצע מגוון רחב של עבודות וניתן למצוא אותו בכל אתר בנייה או בכל אתר שבו מתבצעות עבודות הנדסיות שונות. באתרי בנייה גדולים שבהם מתבצעות עבודות בנייה וחפירה אינטנסיביות ניתן למצוא כמות משמעותית יותר של שופלים.

היתרונות של שופל

תחום כלי הצמ"ה כולל כיום מגוון רחב של כלים הנדסיים הרלוונטיים עבור ביצוע של מגוון פעולות. יחד עם זאת, לשופל יש יתרונות חשובים מאוד: ראשית כל, יכולות ההתניידות שלו למרחקים ארוכים היא עצמאית. מהירות הנסיעה שלו היא אמנם נמוכה אך הוא מסוגל להגיע באופן עצמאי לאתר העבודות. מעבר לכך הוא מבצע מגוון רחב של פעולות שונות לרבות עבודות העמסה, חפירה, קידוח, ריסוק אבנים ועוד כאשר יש צורך כמובן להתאים בו מקדחים ועזרים אחרים לזרוע האחורית הרב מפרקית שלו.

מתי כדאי לשכור שופל?

שכירת השופל כדאית מאוד בכל מקום שבו מתבצעות עבודות בניין או עבודות הנדסיות הדורשות מגוון רחב של אופציות לכלי עבודה. השופל מציע מגוון רחב של פעולות בכל אתר ועל כן הוא ללא ספק מהווה כלי חשוב ובסיסי מאוד בכל אתר בנייה. אם עבודות הבנייה באתר שלכם מצריכות שימוש ייחודי של שופל, חשוב מאוד להשכיר אותו מחברה הטובה ביותר בתחום זה. לא כדאי לשכור שופל מכל חברה באשר היא.

כיצד תבחרו חברה עבור השכרת שופל?

אם אתם מחפשים שופל עבור עבודות שופל, חשוב מאוד שתבחרו בחברה אמינה המציעה שופלים איכותיים, מתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר וזמינים עבורכם בכל עת במחיר משתלם ונוח.

מה זה שופלכל מה שצריך לדעת על שופל

בין אם אתם קבלני בניין או אזרחים שרוצים לבצע עבודות בית באופן עצמאי אתם לא צריכים לקפוץ ישר למים העמוקים. שופל הוא אחד מהכלים החשובים ביותר בתהליך הבנייה, ניתן לראות אותו כמעט בכל אתר בנייה ובשיפוצים ביתיים. אם גם אתם צריכים עבודות שופל אתם לא חייבים לקנות אחד וכמובן, אתם לא חייבים לדעת לתפעל אותו. כל מה שאתם צריכים הוא לפנות לחברה מקצועית אשר תסביר לכם שלב אחרי שלב מה עליכם לעשות כדי לקבל את התוצאה הרצויה.

 

מה זה שופל?

שופל הוא כלי מכני הנדסי אשר דרכו ניתן לבצע שורה שלמה של פעולות בתחום הבנייה ובענפי תעשייה שונים. שופל מכונה גם מחפרון, מעמיס דו כפי, טרקטור שופל ועוד… הסיבה לכך שיש כל כך הרבה כינויים שונים לכלי אחד הוא מכיוון שכלי זה יכול לעשות עבודות שונות. היתרון של שופל הוא היעה הקדמי שלו ומחפר קטן מאחורה, ניתן להחליף את החלקים הקדמיים בחלק מהשופלים וכך במקום מזלג נוכל להרכיב מקדח וכדומה.

 

דרך איפה ניתן לשכור שופל?

הצורך בהשכרת שופל יכול להיות מצד של אנשים פרטיים אשר צריכים לבצע עבודות מסוימות בבית שלהם, או חברות בנייה אשר עובדות על פרויקטים שונים. בכל אופן, מי מבין יותר בשופלים מאשר החברה אשר משכירה אותם? לכן, עליכם לבחור בקפידה את החברה מולה אתם תבצעו את העסקה. 

איך בוחרים חברה של השכרת שופלים? הדרך החכמה ביותר לעשות זאת היא על ידי סקר שוק קצר אשר יציג בפניכם את כל האופציות הרלוונטיות בהתאם למקום בו אתם נמצאים. עליכם למצוא חברה אשר תכיר את כל ההיבטים המקצועיים בהתאם לפרויקט שלכם ובדרך זו תכוון אתכם לדגם הנכון ביותר עבורכם. לשופל כפי שציינו יש אפשרות לבצע משימות שונות בענף הבנייה, אך יש פרמטרים שעליכם להכיר כמו המשקל אותו השופל יכול לשאת, האם מדובר על שופל גלגלים או זחל, האם הוא מתאים לעבודות בית, עלויות תפעול וכן הלאה…

 

אנו ממליצים גם לכל מי שאינו בקיא בנושא לבחור בחברה אשר תציע לכם אפשרויות השכרה שונות לפי שעה או לפי יום. בחנו את טווח המחירים של החברות השונות ותראו מה משתלם לכם בהתאם להצעות החברה. שימו לב, ישנן חברות אשר יציעו לכם מחיר הכולל עלויות מפעיל. משמע, עם השכרת הכלי אתם תקבלו גם אדם אשר יבצע את העבודות עבורכם וכך אין צורך לעבור הכשרה או להכשיר עובד מטעמכם. ניתן לשכור שופל מחברות ייעודיות, קבלני בניין או קבלני עפר.

 

שופל על גלגלים או שופל על זחל?

כפי שבוודאי יצא לכם לראות ניתן לבחור בשופל אשר עובד על גלגלים או על זחל. איך נדע מה נכון לנו? הכל תלוי בסוג הפרויקט שלכם. שופל על זחל הינו שופל אשר מתאים לסוג עבודות מסוים, בדרך כלל עבודות אשר דורשות נשיאת משקל כבד יותר. שופלים על זחל יהיו בהכרח גדולים יותר ופחות מתאימים לשיפוץ בתוך הבית. שופל על גלגלים, כשמו כן הוא. מדובר על שופל זעיר אשר נוסע על גלגלים, הוא מתאים לנשיאת משקלים קלים יותר ומתאים למקומות צפופים יותר. בדרך כלל שופל על גלגלים יהיה פופולרי ביותר באתרי בנייה.

כמה זה עולה לי?

המחירים של השכרת שופל משתנים בהתאם לפרק הזמן בו אתם צריכים את השופל, תוכלו לבחור בין השכרה יומית או שעתית. כמו כן, כאשר אתם משכירים אתם יכולים גם לשכור שירותי מפעיל וכך הסכום משתנה. המחיר נע בין מאות שקלים בודדים לשעת עבודה ו-1,000 ש"ח ומעלה עבור יום עבודה. ככל שתשכירו את הכלי לטווח  ארוך יותר גם המחיר לפי שעה יהיה נמוך יותר.

זוזו עבודות עפר
זוזו עבודות עפר

קבוצת עפר קידוחים נהנית ממוניטין של שנים רבות בתחום עבודות עפר וקידוח, האתר שלנו מקשר בין קבלנים או אנשים פרטיים לקבלנים מומחים בתחום המספקים השכרת מחפרונים לכל מטרה בפריסה ארצית.

אנו מספקים מחפרוני בובקט, מיני מחפרון, באגר ועוד רכבים מתקדמים לביצוע שלל עבודות עפר כגון: הריסת מבנים, תמ"א 38, אספקת חומרים לאתרי בניה, קידוחי קרקע, ביסוס מבנים, קידוחי דיפון, כלונסאות ועוד.
תוכלו למצוא אצלנו תשובה לכל שאלה באשר להתאמת עבודות עפר לצרכים שלכם.

בין לקוחותינו ישנם בעלי בתים פרטיים כמו גם קבלנים וחברות בנייה ותעשייה , ולכולם אנו מספקים פתרונות ייחודיים על פי דרישה, כולל בתחום הבנייה האקולוגית.

המנטרה שלנו: פתרון מושלם לכל עבודת עפר בישראל

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!