מיני באגר

תוכן עניינים

מיני באגרמה זה מיני באגר?

המיני באגר הוא כלי מכני הנדסי. הוא בעצם מיני מחפר, כלי רכב שפותח אחרי שנים של עבודות חציבה וחפירה ידניים שהצמיחו ביקוש גדול מצד פועלים וקבלנים שהיו זקוקים לכלי עבודה שיוכל לבצע גם חפירות וחציבות בשטחים צפופים שמחפר גדול, שהוא בעצם מחפר רגיל, לא יכול להיכנס אליהם או לעבוד בהם על מנת לקצר את העבודה הידנית ובכך גם לחסוך כסף, גם של הפועלים והקבלנים וגם של הלקוחות שלהם.

יש באגרים המונעים על דלק וגם באגרים חשמליים שמבצעים את העבודה שלהם בצורה שקטה יותר ונקייה יותר, מה שנותן מענה לפועלים באזורים בהם לא ניתן לשחרר גזים מסוימים לאוויר במקום.

לכלי יש זרוע עליה כף בה ניתן להרכיב כלי עבודה שונים, דבר המסייע מאוד בשינוע של פסולת או ציוד ובמהלך העבודה של הכלי, והוא בנוי לנסיעה של מרחקים קצרים בלבד לרוב בשטח הבנייה.

 

למה להשתמש במיני באגר?

פועלים העובדים במקומות צרים וצפופים בהם צריך לחפור או לחצוב יחסכו את זמנם עם המיני שמורכב בדיוק לעבודה במקומות כאלו, בהם לא משתלם להכניס באגר בגודלו הרגיל כיוון שהוא מתאים רק למקומות פתוחים ורחבים.

מי יכול להפעיל מיני באגר?

להיות מפעיל של כלי עבודות עפר הוא בעצם מקצוע בו נדרש רישיון נהיגה ברכב כבד, קורס והדרכה בנהיגה והפעלה של באגר והסמכה לכך, בדיוק כמו בבאגר רגיל, ניסיונו של המפעיל של הכלי משפיע על משך העבודה ויעילותה, ככל שהמפעיל יודע להתמודד בקלות יותר עם האתגרים הנמצאים בשטח הבנייה כך הופך יעיל ומהיר יותר.

 

מהם השימושים שניתן לבצע עם באגר?

  • שיפוץ
  • סיוע בבניה
  • סיוע בחפירה של תעלות או בורות
  • סיוע בחציבות
  • העמסת פסולת, כמו אפר, חול או אבנים
  • הריסת מבנים קומתיים או צמודי קרקע

 

מהם כללי הבטיחות הנדרשים כעובדים עם באגר?

כשעובדים עם מיני באגר, כמו עם באגר גדול, על הפועלים לייצר לו שטח נקי מאנשים על מנת למנוע פגיעות בעובדים בשטח הבנייה באמצעות הזרוע.

 

איך בוחרים את המיני באגר שזקוקים לו?

יש לא מעט סוגים ודגמים של מיני באגרים, לכל אחד מהם יצרן שונה ומפרט טכני מלא השונה מכלי לכלי. במפרט הטכני אפשר לראות הבדלים כמו עומק חפירה מקסימלי, גובה תא הנהג, כוח החפירה, מספר צילינדרים, משקל כלי העבודה, כוח סוס, טווח תנועה מירבי ומהירות נסיעה וסיבוב מרבית, נפח נוזל ויכולת ספיקתו. על מנת למצוא את הבאגר הנכון לכל סוג עבודה שונה מומלץ מאוד להתייעץ עם איש מקצוע המבין בכלי העבודה הזה, להתייעץ קבלן או מומחה בתחום.

בחרנו את המיני באגר, מה עכשיו?

על הקבלן או הפועל הבאים לשכור את הכלי הכבד לעבודת הבנייה המתוכננת שלו למצוא את חבילות ההשכרה המתאימות לו ביותר בהתאם לדרישות שלו מכלי העבודה. בדרך כלל קבלני ההשכרה של כלי העבודה יציעו לכם שירות עם מפעיל בעל רישיון שיוכל להפעיל את המיני באגר ללא צורך מצד המשכיר ללמוד או לשלם לעוד פועל בעל רישיון נהיגה כפי שנדרש ממפעיל באגרים. לרוב ניתן יהיה לשכור גם כלי עבודה נוספים לזרוע המיני באגר, שינוע מחניית כלי העבודה של הקבלן המשכיר אותו לשטח הבנייה אליו יצטרך להגיע.

מחיר ההשכרה ישתנה לפי תקופת זמן, לכן חשוב לדעת גם לכמה זמן תצטרכו לשכור את הבאגר. ישנם קבלים או פועלים המעדיפים לשכור מיני באגר בצורה שנתית כדי לשמור על זמינות הכלי בעבודתם.

כל אלו, ישפיעו גם על המחיר של ההשכרה.

Picture of זוזו עבודות עפר
זוזו עבודות עפר

קבוצת עפר קידוחים נהנית ממוניטין של שנים רבות בתחום עבודות עפר וקידוח, האתר שלנו מקשר בין קבלנים או אנשים פרטיים לקבלנים מומחים בתחום המספקים השכרת מחפרונים לכל מטרה בפריסה ארצית.

אנו מספקים מחפרוני בובקט, מיני מחפרון, באגר ועוד רכבים מתקדמים לביצוע שלל עבודות עפר כגון: הריסת מבנים, תמ"א 38, אספקת חומרים לאתרי בניה, קידוחי קרקע, ביסוס מבנים, קידוחי דיפון, כלונסאות ועוד.
תוכלו למצוא אצלנו תשובה לכל שאלה באשר להתאמת עבודות עפר לצרכים שלכם.

בין לקוחותינו ישנם בעלי בתים פרטיים כמו גם קבלנים וחברות בנייה ותעשייה , ולכולם אנו מספקים פתרונות ייחודיים על פי דרישה, כולל בתחום הבנייה האקולוגית.

המנטרה שלנו: פתרון מושלם לכל עבודת עפר בישראל

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!