מחיר בובקט ליום

תוכן עניינים

מחיר בובקט ליוםמחיר בובקט ליום

בובקט הוא כלי מכני הנדסי שמהווה קרוב משפחה של הטרקטור, השופך והמחפר. ישנם שני סוגים עיקריים של בובקט: בובקט קטן ובובקט רגיל. הבובקט מופעל על ידי נהג מקצועי שיודע כיצד לתפעל אותו. השימושים של הכלי המדובר עם רבים ומגוונים והוא רלוונטי לאתרי בנייה שונים ולא פעם גם לשיפוץ ביתי. אם אתם תוהים מהו מחיר בובקט ליום, חשוב שתדעו שלא מדובר על מחיר אחיד. כל מקרה לגופו והמחיר נקבע בהתאם לפרמטרים שונים.

יתרונות השימוש בבוקט

לבובקט יש יתרונות רבים. אחד מהיתרונות הבולטים הוא הגודל הקטן שלו אשר מאפשר לו גישה במקומות שבהם אין גישה לכלים מכניים גדולים יותר וכבדים יותר. הבובקט יכול להיכנס גם למקומות נמוכים וצרים ולכן הוא משמש גם לעבודות גינון. הוא יכול להיכנס למבנים שונים בתהליך הבנייה. משלו של הבובקט נמוך באופן יחסי מה שמאפשר לו עבודה ללא גרימת נזק לתשתיות שונות כגון: משטחים מרוצפים, דשא, משטחי עץ ועוד. המחיר של בובקט הוא נמוך באופן יחסי למחיר הפעלת כלים הנדסיים כבדים יותר וזאת בשל קלות ההפעלה של הכלי והפעולה הממוקדת והמדויקת שהוא מבצע.

איזה עבודות ניתן לבצע עם בובקט?

ישנן עבודות רבות ומגוונות אשר בובקט יכול לבצע כגון: עבודות ריצוף חיצוניות, נשיאה ופיזור של חול, סלעים וכדים, עבודות עפר שכוללות את יישור האדמה ופיזור אדמה אחיד, קידוח יסודות קטנים באמצעות התקנת מקדח במקום כנף, פינוי אשפה ופסולת בניין, נשיאת מרצפות, חול ומלט במגוון עבודות שונות בתוך הבית, הריסת קירות פנימיים במבנה ועוד. באמצעות בוקבט ניתן לבצע מגוון רחב של עבודות שיפוץ ותשתיות בצורה משתלמת ואיכותית. המחיר של יום עבודה עם בובקט יכול לנוע בין 1400 ל1500 ₪.

כיצד תבחרו בובקט?

אם אתם זקוקים לבובקט עבור יום עבודה בתהליך שיפוצים או בנייה באתר בנייה או בתוך מבנה, חשוב מאוד שתדעו שכיום ניתן למצוא קבלני בניין ושיפוצים אשר מציעים בין היתר גם שירותי בובקט להשכרה. אולם לא מעט קבלני בניין ושיפוצים הנדרשים לבובקט שוכרים אותו מחברה המציעה כלי עבודה להשכרה לרבות בובקט. חשוב מאוד כמובן לבחור בחברה אמינה המציעה בובקט מהסוג שאתם צריכים עבור העבודות העומדות על הפרק. כיום ניתן למצוא סוגים שונים של בובקטים ועל כן, חשוב לבחור בחברה המציעה כמה סוגים של בובקטים וזאת בכדי שתוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר.

כמה זה יעלה לכם?

המחיר של השכרת בובקט לעבודה משתנה בהתאם לפרמטרים שונים כגון: סוג הבובקט אשר אתם בוחרים, הזמן שבו אתם זקוקים לבובקט כאשר העלות לא פעם תקבע בהתאם ליום עבודה או שעות עבודה, המרחק של החברה שמביאה לכם את הבובקט מאתר הבנייה ועוד. חשוב מאוד לבחון את כלל הפרמטרים השונים המשפיעים על המחיר בכדי להגיע למצב שבו אתם שוכרים בובקט איכותי התואם לצרכים שלכם במחיר הטוב ביותר עבורכם. כמובן שלא כדאי לבחור בחברה פחות אמינה לצורך השכרת בובקט אלא חשוב להקפיד על איכות החברה ועל אמינותה וזאת בכדי שהמחיר אותו תשלמו על הבובקט יהיה שווה את זה.

מתי חשוב לשכור בובקט?

כמובן שבובקט איננו מספק את המענה שיכול לספק לכם כלי עבודה גדול כגון: שופל. לכן, הכלל הוא מאוד פשוט: בכל מקום עבודה שבו לא נכנס שופל, יש להשתמש בבובקט, אך  לא כדאי להשתמש בבובקט במקום מספיק גדול בכדי להכיל שופל וזאת מפני שהדבר לא ישתלם לכם מבחינת הזמנים. בובקט יכול ללא ספק להיות כלי עבודה יעיל ואיכותי מאוד בכל מקום שבו אין אפשרות להשתמש בשופל.

אולי יעניין אתכם גם...

Open chat