בובקט מחיר לשעה

תוכן עניינים

בובקט מחיר לשעהבובקט מחיר לשעה

ביצוע עבודות באתרי בנייה בין אם הם קטנים ובין אם הם גדולים מחייב שימוש בכלים וציוד צמ"ה מסוגים שונים. כאשר מדובר על אתרים עבודה קטנים, כלי העבודה הנפוץ בהם ביותר הוא הבובקט. הבובקט מבצע עבודות דומות ואפילו זהות לעבודות שאותם מבצעים כלי צמ"ה אחרים. ההבדל המרכזי בין הבובקט לכלים השונים הוא הגודל שלו. אם אתם תוהים מהו אותו בובקט ומהו בובקט מחיר לשעה, כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא.

מהו בובקט?

הבובקט הוא מיני מעמיס או בשפה עממית יותר שופל קטן. הבובקט מגיע עם כף העמסה אשר תפוסה בין שתי זרועות המחוברות אל גוף הבובקט משני צידי  תא הנהג. מדובר בכלי כבד אך יחד עם זאת קטן וקומפקטי שבכוחו לבצע עבודות נקודתיות כגון: פינוי פסולת לאתר בנייה, פיזור ושינוע של אדמה למרחקים קצרים וכן בהיקפים קטנים באופן יחסי ועוד. השימוש בבוקט החל כבר לפני עשורים רבים אך רק בשנים האחרונות בשל העובדה שמשימות תשתית ועפר מורכבות ורבות יותר לביצוע בתוך איזורים עירוניים צפופים או איזורים מיושבים, הבובקט הפך לכלי עבודה פופולארי מאוד.

מתי יש צורך להשתמש בבובקט?

על אף שמדובר על כלי עבודה מאוד קומפקטי ויעיל, לא תמיד נכון לבחור בו. הכלל הוא שכל עוד ניתן להגיע למקום העבודה עם שופל בגודל רגיל, בהחלט כדאי לבחור בשופל ולא בבובקט שכן, בשל העובדה שבובקט הוא כלי קטן, הוא מבצע את העבודה בצורה פחות יעילה ולוקח לו הרבה יותר זמן  לבצע עבודה ששופל יכול לבצע בפרק זמן קצר הרבה יותר. לכן, יש להשתמש בבובקט רק כאשר בלתי אפשרי במקום העבודה להשתמש בשופל בשל מקום קטן מדי או צר מדי.

היכן אפשר להשכיר בובקט?

כיום בישראל ניתן למצוא לא מעט קבלני עפר וקבלני תשתיות, לרבים מאותם הקבלנים יש בובקט שמשרת אותם בפרויקטים שונים שהם מנהלים. יחד עם זאת, קבלנים רבים לא מחזיקים כלי עבודה מעין אלה וכאשר הם נדרשים לבצע עבודה עם בובקט הם בוחרים לשכור בובקט מחברות המציעות להשכרה כלי צמ"ה. כמובן שחשוב לבחור בחברה אמינה המציעה את הבובקט מהסוג הדרוש לכם וכן, בובקט איכותי. חשוב מאוד לבדוק מראש מהו המחיר שהחברה מציעה.

מהו המחיר השעתי להשכרת בובקט?

קביעת המחיר של השכרת בובקט יתבצע בהתאם לאמות מידה סטנדרטיות. על מחיר בובקט ליום משפיעות אמות מידה כגון: אורך זמן ההשכרה, האם הכלי מושכר יחד עם נהג או ללא נהג. כמו כן, יש לבחון מהו המרחק שבין המקום שבו הבובקט מצוי לבין המקום שהוא צריך להגיע אליו. כל הפרמטרים הללו משפיעים על המחיר השעתי או היומי של השכרת בובקט. לרוב ישתלם יותר להשכיר בובקט ליום עבודה ולא לשעות עבודה בשל מחיר נוח יותר ומשתלם יותר.

כמות הכלים שמשכירים יחד עם הבובקט

לא פעם אם אתם צריכים עוד כלי צמ"ה מלבד הבובקט, יתכן מאוד שהמחיר על כלל הכלים שיציע לכם הקבלן יהיה מחיר נוח ומשתלם יותר מהמחיר על השכרת בובקט ככלי יחיד. לכן, אם אתם צריכים עבור אתר בנייה כמה כלי עבודה מלבד בובקט, כדאי מאוד שתבחרו בחברה המציעה את כלי העבודה הללו במחיר אטרקטיבי ונוח.

כיצד בוחרים חברה להשכרת בובקט?

אם אתם מחפשים חברה להשכרת בובקט, אין ספק שחשוב מאוד לבדוק מהו המחיר שהחברה מציעה תמורת השכרת בובקט באופן שעתי או יומי, אך חשוב לא פחות לבחור בחברה אמינה, שניתן לסמוך על הבובקטים שהיא מציעה להשכרה כי הם איכותיים וטובים לצורך העבודה.

 

אולי יעניין אתכם גם...

Open chat