בובקט מחירון

תוכן עניינים

בובקט מחירוןבובקט מחירון

מתלבטים אם לרכוש או לשכור בובקט? ריכזנו לפניכם את כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מוציאים כסף מהארנק שלכם. כמובן שיש לקחת בחשבון שמלבד למחירים יש עלויות נוספות וצריך לדעת מהו אופן השימוש אליו אתם שואפים מהכלי.

 

בובקט מחירון השכרה

בדרך כלל נעדיף לשכור בובקט מאשר לקנות, במקרים מסוימים רק נזדקק לבובקט צמוד לאורך כל שעות העבודה. במקרים בהם אנו רוצים לשכור בובקט עלינו תחילה למצוא את החברה המתאימה לכך ורק לאחר מכן נוכל לבצע את העסקה. המחיר של השכרת בובקט משתנה בהתאם אלינו, האם אנו מעדיפים לשכור בובקט לפי שעה או לפי ימים. המחיר אותו נשלם עבור השכרת בובקט נע בין 250 ש"ח ועד 350 ש"ח לשעה, כמובן שנתון זה די משתנה בהתאם לסוג הכלי אותו אנו רוצים ועוד אלמנטים נוספים עליהם נדון בהמשך. כמו כן, המחיר אותו ציינו לרוב יכלול גם את עלות המפעיל עצמו אשר יתלווה אליכם.

 

המחיר אותו נשלם עבור השכרה של בובקט אופני לפי יום ינוע בין 1,000 ש"ח ועד 2,000 ש"ח. המחיר אותו נשלם עבור השכרה של בובקט זחלי יהיה יקר יותר ויגיע ל 1,400 עד 2,100 ש"ח. המחירים כוללים מפעיל. כאשר אנו רוצים לשכור בובקט ליום ללא מפעיל אנו נשלם בין 800 ש"ח ועד 1,200 ש"ח. 

בובקט מחירון רכישה

כאשר אנו מדברים על רכישת בובקט המחירים כבר שונים לגמרי, עבור בובקט משומש במצב חדש נשלם בין 65,000 ש"ח ועד 90,000 ש"ח. עבור בובקט ישן יותר שנמצא כ-10 שנים כבר על הכביש נשלם כ-20,000 ש"ח עד 40,000 ש"ח. כאשר אתם רוכשים בובקט עליכם לקחת בחשבון גם את המשכורת החודשית של המפעיל שיכולה להגיע לכ-8,000 ש"ח, הובלות וכן הלאה… 

 

בובקט מחירון – על פי מה נקבע המחיר?

אז אחרי שגילינו כמה יעלה לנו לשכור לעומת לרכוש בובקט, כעת כדאי שנבין לפי אילו פרמטרים נקבע מחיר הכלי, בין אם השכרה או רכישה. הדבר הראשונה אשר ישפיע על המחיר הוא סוג הבובקט, יש סוגים שונים של בובקטים אשר מבצעים עבודות דומות, אך לכל סוג יש את השוני שלנו. המחיר נקבע גם לפי החברה המייצרת, עדיף לבחור בחברה אמריקאית, אך גם החברות הגרמניות עושות עבודה טובה. המחיר נקבע על פי סוג העבודה אותה יכול הבובקט לבצע, ומהי מורכבות העבודה. כמו כן, הגודל של הבובקט גם ישפיע על המחיר והחברה ממנה אתם בוחרים לשכור את הכלי. בסופו של דבר תוכלו לקבל מחיר מדויק רק לאחר שתקבלו ייעוץ טלפוני מהחברה דרכה אתם בוחרים לשכור את הכלי.

 

המחיר מושפע גם מסוג ההשכרה, האם אנו משכירים את המכשיר ואת שירותיו של מפעיל או שמא אנו משכירים את הכלי בלבד. כמו כן יש עוד גורמים אשר ישפיעו על המחיר כמו הובלת הכלי למקום בו אתם נמצאים. ככל שאתם רחוקים יותר כך מחיר ההובלה גדל. כאשר אתם שוכרים את הבובקט לשעות בודדות המחיר יהיה יותר גבוה בהשוואה למחיר אותו נקבל לפי השכרות שבועיות (אם נסתכל על המחיר לפי שעה). 

בובקט מחירון – כללי בטיחות

עבודה בתחום הבנייה חייבת להיות בהתאם לכללי הבטיחות, ענף הבנייה הוא ענף מאוד מסוכן. כאשר מדובר על מתחם בנייה יש לוודא מהם הנהלים במקום עם אחראי הבטיחות. יש לבדוק תחילה האם מפעיל הבובקט עומד בתנאים שיבטיחו את שלומו ואת שלום העוברים והשבים, האם הוא כשיר לעבודה (עייפות, פיקח, רישיון וכו'…). כמו כן, יש לבדוק בכל אופן שהחומרים איתם אנו עובדים תואמים את המשקל אותו הבובקט יכול לשאת, לכל דגם יש את משקל החריגה שלו.

אולי יעניין אתכם גם...

Open chat