באגר גלגלים

תוכן עניינים

באגר גלגליםבאגר גלגלים

באגר גלגלים הוא אחד מהכלים היום שימושיים באתרי בנייה. ניתן למצוא סוגים שונים של כלי עבודה זה אשר משתנים בהתאם לאופן ההפעלה וגודל הכלי. באגר גלגלים הוא כלי עבודה אשר נע ממקום למקום על ידי ארבעה גלגלים ולא זחל. לפניכם כל מה שאתם צריכים לדעת על כלי העבודה הזה.

 

מה זה בכלל באגר גלגלים?

באגר הוא כלי צמ"ה אשר מיועד לעבודות חפירה בתוך הקרקע. הבאגר בנוי בצורה בה מרכזו מכיל את המנוע ואת המערכת ההידראולית, בחלקו העליון נמצא תא הנהג, ומחלקו הקדמי של הבאגר יוצאת זרוע אשר בקצה שלה מותקנת כף חפירה. למפעיל יש את האפשרות המלאה להניע את הכף לפי רצונו ובהתאם לעומק הרצוי. כמובן שלכל באגר יש את המקצה יכולת בכל הנוגע לעומק חפירה. הבאגר עובד על מנגנון הידראולי אשר דוחס כוח הנעה על הזרוע המפרקית העשויה משני מפרקים. יש גדלים שונים של באגרים, ככל שהבאגר גדול יותר כך יהיה בעל מנגנון מאסיבי יותר. כמובן שיש להתאים את גודל הכלי לסוג הפרויקט בו אנו נמצאים.

על מה יש להקפיד כאשר אנו שוכרים באגר גלגלים?

כאשר אתם נמצאים מול פרויקט בנייה יש להתייחס לכל פרויקט באופן אינדיבידואלי. ריכזנו לפניכם את כל הדגשים שיש לקחת בחשבון לפני שאתם שוכרים באגר גלגלים:

התאימו את הכלי לפרויקט שלכם

באגר גלגלים יכול להגיע בדגמים שונים ובגדלים שונים. עליכם לדעת להתאים את הדגם המדויק לאופי הפרויקט שלכם. לדוגמא, באגר עבור מקומות צפופים יהיה בעייתי, עם זאת יש לנו מיני באגר גלגלים אשר יכול לבצע עבודות חפירה גם בשטחים צפופים ובתנאים מסובכים יותר. אם אין לכם את הידע הנדרש בכדי להתאים את הכלי לפרויקט עליכם להקפיד על הדגש הבא:

 

בחירת חברה מקצועית

 מכיוון שלא לכל אדם יש את הידע הנדרש לבחירת כלי צמ"ה מתאים לפרויקט חשוב לקבל ייעוץ מחברה מקצועית. בין אם מדובר על השכרת בובקט, באגר גלגלים או כל כלי צמ"ה אחר, עליכם להכיר כיצד הכלי עובד ואיך הוא יכול לשמש אתכם. ללא ליווי של חברה מקצועית גם תקבלו מחירים מופקעים וגם סביר להניח ותפסידו יותר מאשר תרוויחו.

 

הפעלת הכלי

בין אם אתם יודעים איך הכלי עובד ובין אם לא, ללא רישיון מתאים אסור לכם להפעיל את הבאגר. שימוש בכלי עבודה ללא רישיון לא רק שאינו חוקי, הוא גם מסכן חיים. לכן חברות השכרה רבות מציעות לנו פיתרון מצוין, מאותו מקום ממנו את שוכרים את הכלי גם תוכלו לשכור את שירותיו של מפעיל מקצועי. תמיד עליכם לבחון האם יש איש מקצוע אשר יכול ללוות אתכם למשימה.

עלויות נוספות

המחיר אותו תשלמו עבור השכרת באגר גלגלים משתנה בהתאם למספר פרמטרים בהם ניגע יותר מאוחר. אך מבעד למחיר השכירות עליכם לדעת כי יש עלויות נוספות כמו מחיר הובלה, תחזוקה וניקיון. הבאגר הוא כלי עבד, עליכם לקבל שירות ממוביל ייעודי אשר ניתן לשכור את שירותיו דרך אותה חברה ממנה שכרתם את הכלי. מבעד לכך, בין אם אתם שוכרים או רוכשים באגר גלגלים דעו כי לכל כלי כבד יש יחס מיוחד בענייני תחזוקה וניקיון. אמנם מדובר על כלי מסיבי, אך צריך לדעת להיות עדין איתו. 

 

השכרת באגר 

המחיר עבור השכרת באגר משתנה בהתאם אליכם, האם אתם רוצים השכרה שעתית, יומית או שבועית. כמו כן, המחיר נקבע בהתאם לדגם אותו בחרתם, למיקום שלכם בארץ (הובלה) והאם אתם שוכרים גם את שירותיו של המפעיל. רוב חברות הבנייה פועלות היום באמצעות השכרת כלי ציוד, זה הרבה יותר נוח, אין צורך באחסון ותחזוקה שוטפת של הכלים. כמו כן, חשוב לזכור שכל פרויקט מצריך מאיתנו עבודה עם כלי צמ"ה אחרים.

Picture of זוזו עבודות עפר
זוזו עבודות עפר

קבוצת עפר קידוחים נהנית ממוניטין של שנים רבות בתחום עבודות עפר וקידוח, האתר שלנו מקשר בין קבלנים או אנשים פרטיים לקבלנים מומחים בתחום המספקים השכרת מחפרונים לכל מטרה בפריסה ארצית.

אנו מספקים מחפרוני בובקט, מיני מחפרון, באגר ועוד רכבים מתקדמים לביצוע שלל עבודות עפר כגון: הריסת מבנים, תמ"א 38, אספקת חומרים לאתרי בניה, קידוחי קרקע, ביסוס מבנים, קידוחי דיפון, כלונסאות ועוד.
תוכלו למצוא אצלנו תשובה לכל שאלה באשר להתאמת עבודות עפר לצרכים שלכם.

בין לקוחותינו ישנם בעלי בתים פרטיים כמו גם קבלנים וחברות בנייה ותעשייה , ולכולם אנו מספקים פתרונות ייחודיים על פי דרישה, כולל בתחום הבנייה האקולוגית.

המנטרה שלנו: פתרון מושלם לכל עבודת עפר בישראל

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!