כך בוחרים קבלן

תוכן עניינים

כל מי שנזקק לשירות של קבלן ולא ממש משנה לאיזו מטרה, מכיר ויודע על מה באמת מדובר. יש לנו היום בישראל היצע גדול של קבלנים בכל תחום ויש מגוון של אפשרויות כאשר באים לבחור את הקבלן. העניין הוא שלא כל מי שמציע את עצמו הוא אכן האיש שאתם תרוו נחת ממנו ומאופי העבודה שלו. זו הסיבה שחשוב כל כך לברר היטב לפני שסוגרים עם קבלן זה או אחר על ביצוע העבודה.

אז על מה חשוב לשים דגש כאשר באים לבחור קבלן?

  • מקצועיות – לפני הכול, אתם חייבים לוודא כי מדובר באיש מקצוע שיכול להבטיח לכם עבודה מקצועית וכזו שאכן תיתן לכם את המענה המדויק בהתאם לצרכים שלכם ולמטרות שלכם.
  • הרמה המקצועית ניתנת לבדיקה רק באמצעות התבוננות בעבודות קודמות של אותו קבלן. אתם צריכים לבקש ממנו שיפנה אתכם אל לקוחות שאצלם הוא כבר ביצע עבודה דומה לזו שאתם רוצים וכך תוכלו לקבל את ההתרשמות הבלתי אמצעית מהתוצאות. ברור שאם אתם נפגשים עם הלקוחות של אותו קבלן, כדאי שתבררו אצלם עוד פרטים הקשורים ישירות או בעקיפין לסוג העבודה. כמו למשל על יחסי האנוש של הקבלן, על איכות העבודה וכן הלאה

הרבה פעמים לפני בחירת קבלן יש צורך בהריסת המבנה בדיוק בשביל זה אנחנו כאן ! היכנסו עכשיו

  • עמידה בלוח זמנים – בכל מה שקשור לעבודת הקשורות לתחום הבנייה או השיפוצים, יש משמעות רבה לעמידה בלו"ז. קבלנים רבים סוגרים מספר עבודות במקביל והם למעשה אמורים לבצע את העבודות במקביל. ברגע שיש להם כבר את הלקוח בידיים, הם לא תמיד ממהרים לבצע את העבודה, לעיתים בגלל חוסר יכולת להשתלט על כל העבודות יחד. בגלל שזה עשוי להיות כך, חשוב לבקש מהקבלן לו"ז הגיוני שיעריך את זמן העבודה. לאחר שיש לכם את הלו"ז, חשוב תסכמו מול הקבלן על התחייבות מצדו לעמידה בלו"ז. יש בהחלט מקום לקבוע קנס בגובה מסוים למקרה של אי עמידה בלוח הזמנים.
  • אחריות – עבודות של קבלן לא מסתיימות בשלב הזה בו מסתיימת העבודה. חשוב להבטיח כי מדובר יהיה בתוצאות שימשיכו ללוות אתכם גם הלאה ואתם תיהנו מאחריות על כל תקלה שתקרה בעקבות ביצוע לא תקין או כל סיבה אחרת שעלולה להיווצר פתאום.

קבלן לעבודות בטון – מתי אתם זקוקים לו?

ברוב המקרים, כאשר מבצעים עבודות של בנייה ושל שיפוץ, יש צורך באיש מקצוע העוסק בעבודות בטון. כל המבנים בישראל בנויים מבטון ועל כן כל תיקון, שיפוץ או בנייה מחייבים עיסוק בבטון. כדי שאכן העבודה תיעשה בצורה הנכונה והבטוחה, במיוחד אם מדובר בעבודות הכוללות גם חיתוך או ניסור של בטון, חובה לפנות אל חברת ניסור בטון בירושלים. חברה מקצועית שמכירה את סוג העבודה, יש לה את כל הציוד הנדרש והיא מסוגלת להבטיח וגם לבצע את כל העבודות באופן הכי מושלם.

Picture of זוזו עבודות עפר
זוזו עבודות עפר

קבוצת עפר קידוחים נהנית ממוניטין של שנים רבות בתחום עבודות עפר וקידוח, האתר שלנו מקשר בין קבלנים או אנשים פרטיים לקבלנים מומחים בתחום המספקים השכרת מחפרונים לכל מטרה בפריסה ארצית.

אנו מספקים מחפרוני בובקט, מיני מחפרון, באגר ועוד רכבים מתקדמים לביצוע שלל עבודות עפר כגון: הריסת מבנים, תמ"א 38, אספקת חומרים לאתרי בניה, קידוחי קרקע, ביסוס מבנים, קידוחי דיפון, כלונסאות ועוד.
תוכלו למצוא אצלנו תשובה לכל שאלה באשר להתאמת עבודות עפר לצרכים שלכם.

בין לקוחותינו ישנם בעלי בתים פרטיים כמו גם קבלנים וחברות בנייה ותעשייה , ולכולם אנו מספקים פתרונות ייחודיים על פי דרישה, כולל בתחום הבנייה האקולוגית.

המנטרה שלנו: פתרון מושלם לכל עבודת עפר בישראל

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!