מתווכים בתל אביב – כי דירה מוכרים וקונים רק עם מקצוענים!

תוכן עניינים

יש דברים שמשתנים עם הזמן, הופכים ליותר ויותר טכנולוגיים, יותר ויותר זמינים. מקצועות רבים מפנים את דרכם לטובת הקידמה, ואנשים רבים מוצאים את עצמם עושים הסבת מקצוע גם בגיל מבוגר. לא כך עם מתווכים בתל אביב. המקצוע הזה כאן כדי להישאר, ומגל הסיבות הנכונות. תיווך מבוסס על שילוב של ידע וגישה לאנשים. זה לא מובן מאליו להיות מתווך מוצלח ומצליח, בטח בעיר כמו תל אביב.

מתווך טוב יודע לעבוד גם עם מוכרים וגם עם קונים, ולתת שירות מושלם עבור כל הצדדים המעורבים. אם תחשבו על זה, היכולת של מתווך להצליח ולהתפתח בשוק הכל-כך תחרותי כמו שוק הנדל"ן בתל אביב, הרי שאין לו ברירה – הוא חייב להיות כל הזמן בשיא, כל הזמן מתפתח, כל הזמן בונה שם, ולכן כל הזמן בתודעת שירות גבוהה.

 

מה מתווך עושה שבעצם אי אפשר בלעדיו?

  1. הוא מתווך – נשמע מובן מאליו? אז זהו, שלא. היכולת לגשר בין אנשים, בטח בעסקאות גדולות כמו עסקת נדל"ן תל אביבית, שמסתכמת בכמה מאות משכורות ממוצעות. לכן היכולת ליצור גשרים בין האנשים והפרטים הטכניים של העסקה, הן לצד המוכר והן לצד הקונה, היא יכולת חיונית ולא פשוטה.
  2. מקצר תהליכים – כמו בכל מקצוע, גם מתווכים לומדים עם הזמן על שיפור ועל התייעלות – של עצמם ושל הלקוחות שלהם. מתווך שפגש כבר הכל, ובתל אביב פוגשים באמת הכל, יודע איך לקחת תהליכים שהיו יכולים "להימרח" לאורך שבועות ולהפוך אותם לתהליך של כמה ימים, ולצפות עניינים שכאלו מראש, כדי לקצר את זמן הטיפול עוד יותר, וזה קריטי בעסקאות רבות.
  3. פותר בעיות – חלק מהסעיף הקודם קשור בין היתר לפתרון בעיות של ממש, החל מהדרישות של אחד או שני הצדדים בעסקה, ועד לבעיות שיוצרים לפעמים עורכי דין או פקידים בירוקרטיים. מדובר ביכולת בין אישית, יכולת טכנית, ידע מוקדם, ולפעמים אפילו קשרים. כך או כך, זה חיוני, כי עסקאות רבות נתקעות בגלל בעיות שונות, ומתווך רציני יוכל למצוא להן פתרון – ויש לו את כל האינטרס לעשות זאת.

 

פתרון אישי לקונים – פתרון אישי למוכרים:

משהו מיוחד שמציעים מתווכים בתל אביב ומתווכים בכלל לקונים שמחפשים בעזרתם הוא גישה לשוק פנימי, גישה לדירות שנמצאות בבלעדיות, ושמורות למכירה רק דרכם. אם אתם שואלים את עצמכם מדוע מוכרים ירצו להציע דירות אך ורק דרך סוכנות תיווך אחת, ולא דרך הרבה מקומות, אז כאן נכנסים לאספקט האישי למוכרים.

מוכרי דירות בתל אביב ובכלל צריכים להתמודד עם מבול של שיחות טלפון, והצפה של מבקרים בדירה. אנחנו משתמשים במונח "מבקרים" כי מרבית האנשים שיעברו למוכרים בדירה הם מבקרים, ולא ירכשו אותה. כאב הראש הזה נעלם כאשר עובדים עם מתווכים, שמסננים את הקונים מראש, ומגיעים לדירה רק עם קונים שמתאימים לדירה הזו בדיוק.

Picture of זוזו עבודות עפר
זוזו עבודות עפר

קבוצת עפר קידוחים נהנית ממוניטין של שנים רבות בתחום עבודות עפר וקידוח, האתר שלנו מקשר בין קבלנים או אנשים פרטיים לקבלנים מומחים בתחום המספקים השכרת מחפרונים לכל מטרה בפריסה ארצית.

אנו מספקים מחפרוני בובקט, מיני מחפרון, באגר ועוד רכבים מתקדמים לביצוע שלל עבודות עפר כגון: הריסת מבנים, תמ"א 38, אספקת חומרים לאתרי בניה, קידוחי קרקע, ביסוס מבנים, קידוחי דיפון, כלונסאות ועוד.
תוכלו למצוא אצלנו תשובה לכל שאלה באשר להתאמת עבודות עפר לצרכים שלכם.

בין לקוחותינו ישנם בעלי בתים פרטיים כמו גם קבלנים וחברות בנייה ותעשייה , ולכולם אנו מספקים פתרונות ייחודיים על פי דרישה, כולל בתחום הבנייה האקולוגית.

המנטרה שלנו: פתרון מושלם לכל עבודת עפר בישראל

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!