מיני מחפרון

תוכן עניינים

מיני מחפרוןמיני מחפרון מכונה גם בובקט. מדובר על כלי עבודה אשר משמש אותנו לעבודות שטח ייחודיות. תוכלו לבחור בין השכרת מיני מחפרון או להעסיק איש מקצוע אשר מחזיק בכלי לשה לביצוע העבודה. לפני שאתם נעזרים בבובקט הנה כל מה שאתם צריכים לדעת עליו. 

 

מחיר השכרת מיני מחפרון

השכרות כלים אלו מתבצעות לפי יום או שעה. השכרת כלי זה היא כוללת גם את השכרת המפעיל ולכן המחיר משתנה בהתאם לפרויקט שלכם. כמו כן, ישנם עוד עלויות שאתם צריכים לקחת בחשבון כמו מחיר ההובלה של הכלי למקום, עלויות עבור פינוי פסולת ועלויות שאינן קשורות כמו מחיר חומרי הגלם לפרויקט כולו. ולבסוף, עוד נתון שיקבע את המחיר הוא סוג הכלי שבחרתם, גם עבור מיני מחפרון יש סוגים שונים שחלקם מתאימים לסוגי פרויקטים מסוימים. המחיר אותו תשלמו עבור עבודות מיני מחפרון ינוע בין 150 ש"ח עד – 300 ש"ח עבור שעת עבודה. כאשר מדובר על יום עבודה המחירים נעים בטווח רחב יותר של בין 1,000 ש"ח ועד כ-2,200 ש"ח עבור השכרת מיני מחפרון אופני או זחלי.

מהם היתרונות של מיני מחפרון?

כלי עבודה מסוג זה מציעים לנו פתרונות יעילים והם מלאים ביתרונות אותם נציין בפניכם כעת:

יכולת תמרון 

המחפרון מסתובב בשלוש מאות שישים מעלות, לכן גם במקומות צפופים נוכל לגעת בכל מקום אשר נדרש בפינוי או הרמה. כמו כן, בשל משקלו הקל ניתן לפעול עם הכלי גם בשטח הבית, בחצר הבית וגם בבתים פרטיים ניתן להכניס אותו לתוך הבית ללא חשש לשבירת הריצוף. 

 

מבחר 

חברות השכרת יציעו לכם מבחר רחב של מחפרונים. היתרון בכך שיש לנו מבחר רחב הוא שכמעט ואין סיכוי בו נגיע למקום בעל מבחר רחב שיגיד לנו שאין לו את הכלי אשר מתאים לפרויקט שלנו. המבחר גם מקנה לנו טווח מחירים יותר רחב שיתאים לתקציב שלנו.

 

מחיר

במקרים בהם התקציב הוא החשש הגדול ביותר שלנו נוכל להגיע למשא ומתן עם אותן חברות השכרה. למזלנו הרב ניתן לבחור בין השכרה שעתית ליומית. במקרה בו הפרויקט שלנו הוא קצר נוכל לשכור את הבובקט למשך שעות ספורות וכך נשלם תשלום מאוד סימלי עבור פרויקט שהיה יכול לעלות לנו הרבה יותר.

 

סוג עבודות

עוד יתרון של מיני מחפרון הוא שהכלי מתאים לסוגי עבודות שונים. במקרים בו הפרויקט שלנו מצריך מאיתנו יותר מסוג עבודה אחת, מיני מחפרון יעשה את כל העבודה הנדרשת בכל מקום אליו אנו צריכים להגיע. מיני מחפרון יכול לשאת שקי מלט, רצפות, פינוי חול, ניתן גם להרוס איתו קירות פנימיים ולפנות פסולת.

 

לא עדיף לבצע רכישה?

אם אתם מתלבטים בין השכרה של כלי לבין רכישתו עליכם לדעת איפה אתם עומדים. אם אתם חברת בנייה עסוקה אולי יהיה לכם עדיף לרכוש את המוצר, אך עליכם לקחת בחשבון שאתם צריכים גם למצוא מקום אחסון עבור הכלי, לתחזק אותו באופן שוטף ולדעת כיצד לתפעל אותו. לכן רבים בוחרים לשכור בובקט מאשר לרכוש אחד, בסופו של דבר ניתן לסכם את כל פרויקט העבודה עם המחפרון ביום אחד ובמקרים קיצוניים יותר. בשביל ימים כל כך ספורים לא משתלם לכם להחזיק את הכלי.

זכרו, בין אם אתם בוחרים לרכוש או לשכור מיני מחפרון עשו זאת רק לאחר שאתם הכרתם את הכלי. אחרי שאתם יודעים מה אתם צריכים מומלץ לוודא היטב מיהי החברה דרכה אתם בוחרים לקבל את השירות. אין חברות רבות אשר מציעות שירות זה, אך חשוב להקפיד על בחירת חברה מקצועית. עשו מחקר מעמיק ותכירו את כל הזכויות שלכם לפני שאתם מוציאים כסף מהארנק.

Picture of זוזו עבודות עפר
זוזו עבודות עפר

קבוצת עפר קידוחים נהנית ממוניטין של שנים רבות בתחום עבודות עפר וקידוח, האתר שלנו מקשר בין קבלנים או אנשים פרטיים לקבלנים מומחים בתחום המספקים השכרת מחפרונים לכל מטרה בפריסה ארצית.

אנו מספקים מחפרוני בובקט, מיני מחפרון, באגר ועוד רכבים מתקדמים לביצוע שלל עבודות עפר כגון: הריסת מבנים, תמ"א 38, אספקת חומרים לאתרי בניה, קידוחי קרקע, ביסוס מבנים, קידוחי דיפון, כלונסאות ועוד.
תוכלו למצוא אצלנו תשובה לכל שאלה באשר להתאמת עבודות עפר לצרכים שלכם.

בין לקוחותינו ישנם בעלי בתים פרטיים כמו גם קבלנים וחברות בנייה ותעשייה , ולכולם אנו מספקים פתרונות ייחודיים על פי דרישה, כולל בתחום הבנייה האקולוגית.

המנטרה שלנו: פתרון מושלם לכל עבודת עפר בישראל

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!